Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tettetek amikor megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek amikor megcsalást sejtettetek?

Figyelt kérdés

Együttélés, jó kapcsolat, szereteten alapul DE! A barátom táskájában találtam 2 óvszert, rá pár napra eltüntek...

Igaz h utóbbi időben sok gonddal el voltam foglalva, de ez mégis csak durva!

Mit gondoljak? Értékeljem át az egész kapcsolatot? Gondoljam azt h ez lelkileg nem megbocsájtható és hogy lesz ezután a bizalom?


Vagy vegyem úgy h szeret, csak akkor szexhiánya volt és ha ő így akkor én is ismerkedhetek pasikkal...szép a komoly kapcsolat de megcsalás titokban belefér.


Sok jó tulajdonsága van, más pasik is lehet h ezt csinálják...akkor meg hiába cserélem le egy kevesebb jó tulajdonságú srácra.


2015. máj. 7. 00:26
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Huh, volt egy veszekedésünk a barátommal célozgattam neki a dologra h megcsal.."látták más nővel" meghogy folyton rajtam keresi a gumit h hol van..erre! előveszi a táskájából azta két gumit amit én másodjára nem találtam, (becsúszott két irat közzé) ésazt mondja, h azokat is csak azért tartja magánál, h mikor az ő házához megyünk hétvégén akkor legyen nála, mert mindig itthon hagyjuk, ott meg nem mindig van nyitva bolt. Te jó ég! Jó nagy félreértés volt az egész! Mikor elmondta megkönnyebültem, de bele se merek gondolni mi lett volna ha ez nem derül ki...ááááááááá
2015. máj. 10. 12:51
 32/33 A kérdező kommentje:
Visszatérve azokra akik írták h a normális pasik nem csalják meg őket. Lehet hogy nem, de az is lehet, hogy ők nem tudnak róla, vagy a pasi el van foglalva a munkájával, vagy lement a tesztoszteronja a sok sörtől, vagy elkényelmesedett h vadásszon.Azért kíváncsi lennék arra h azok akik állítják h őket nem csalják meg annak hány százaléka hiszi rosszul...?
2015. máj. 10. 12:55
 33/33 anonim ***** válasza:

21, 26 vagyok


na ugye hogy nekem volt igazam, hogy felesleges ezen drámázni, mert ki lehet magyarázni.

2015. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!