Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tettetek amikor megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettetek amikor megcsalást sejtettetek?

Figyelt kérdés

Együttélés, jó kapcsolat, szereteten alapul DE! A barátom táskájában találtam 2 óvszert, rá pár napra eltüntek...

Igaz h utóbbi időben sok gonddal el voltam foglalva, de ez mégis csak durva!

Mit gondoljak? Értékeljem át az egész kapcsolatot? Gondoljam azt h ez lelkileg nem megbocsájtható és hogy lesz ezután a bizalom?


Vagy vegyem úgy h szeret, csak akkor szexhiánya volt és ha ő így akkor én is ismerkedhetek pasikkal...szép a komoly kapcsolat de megcsalás titokban belefér.


Sok jó tulajdonsága van, más pasik is lehet h ezt csinálják...akkor meg hiába cserélem le egy kevesebb jó tulajdonságú srácra.


2015. máj. 7. 00:26
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Jól megvagyunk, szeretjük egymást, vannak időszakok amikor nem a szex van középpontban. Kapcsolatot könnyű találni, de nagyon jót nagyon nehéz bevonzani.Van önbecsülésem, csak ezt a témát már más oldalról is látom. Hosszútávon nem tartható fent, én úgy érzem revanzsot igényel.Lehet h vannak nagyon hűséges pasik, de ezek borzasztó ritkák. és lehet h azok akik nagyon kiszámíthatók,ész alapon működnek, nekem lehet túl szárazak, másoknak meg lehet nagyon jók mert megbízhatók.


Az h megkérdem a nyitott kapcsolatott elég meredek, félig belemenne mindegyik h oké jó ötlet lehet akkor más csajokkal is, csak az a rész nem megy nekik mikor azt mondjuk h oké akkor én is megyek...


Ép ezért van ez a sok megcsalás kapcsolatokban, mert nyiltan nem merik felvállalni. El is veszíti a kapcsolat a bizalmat, meghittséget, ott a veszély, h bármikor elveszítheted a másikat. Meg h "most éppen vkivel jól elvan, rajong érte, az érdekli" lelkileg egy csomó káros dolog.


Nincs ötletem hogy derítsem ki, max csak annyi, h oké, akkor nekem is lehet...

2015. máj. 7. 01:35
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

azért erre nem alapoznék hogy eltünt 2 koton a tatyójából.

lehet vitte haverjának mert mondjuk az nem mert venni vagy épp kifogyott neki. azis lehet hogy magának vette csak bentfelejtette a táskájába és 2nap múlva vette észre azt kivette. nemkell rögtön arra gondolni h félremegy.

2015. máj. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Te saját magadat ámítod itt hogy ez nem is gond, hát éppen szeretethiányos volt a fickód, aztán elment dugni máshová. Ha ez belefér neked az a te dolgod, csak azzal is számolj, hogy egyszer majd megszédül egy másik nő miatt, és lelép, aztán ennyi volt a nagy jó tulajdonságaival együtt!
2015. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
54%

Magyarul eljár félre qúrni és tőlünk várod a nyugtato tanácsot hogy nyugodtan maradj vele?

Mar nem azért de te ilyenkor is tőle félsz hogy ő mérges lez hogy a cuccait nézegetted ahelyett hogy kiállnál az igazadért és kérdőre vonnád?

2015. máj. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 Költőnő? ***** válasza:
58%

úristen

Ha így látod a kapcsolatokat, minek vagy kapcsolatban?

2015. máj. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
30%
Én nem nézegetem a barátom táskáját.
2015. máj. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező , én valamiért úgy érzem hogy mentegeted a párod .. A megcsalásra nincs mentség , és a revanssal sem érsz el semmit. Egyébként el kell keserítselek , a normális férfiak akik komolyan veszik a társukat , nem csinálják ezt . Nem magamat akarom fényezni , de én is a normálisak közé tartozom , már 15 éve . Nem kényszer , hanem döntés , érzés .,. Megtaláltam a Párom , aki mellett nem vágyom másra !

Megváltozott a párod az utóbbi időben , a kapcsolatotok másabb jellegű ? Tartsd nyitva a szemed , ne dugd homokba a fejed és ésszel dönts !!! 36/F

2015. máj. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 Költőnő? ***** válasza:
42%
egyetértek az előttem szólóval. Egy normális kapcsolat nem ilyen. Bennem előbb merülne fel, ha mondjuk egy óvszer kipottyanna a táskájából, h vkinek adja v kapta vkitől, semhgy használná.
2015. máj. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
68%
En megkerdeznem, a reakciojabol sok mindent meg lehetne tudni, ha felhaborodik akkor eressze, hogy menjen, ha nem mondod el neki mi a bajod napi program lesz a taskakutatas, azzal pedig magadnak csinalsz rosszat. Ha attol felsz, h leordit mert kutatsz a taskajaban (nem is szep dolog), akkor majd mondod, hogy kerested az esoernyot/tollat/kulcsot/akarmit.
2015. máj. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
25%
Ti hogyan védekeztek?
2015. máj. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!