Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt hogy fiatal korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy fiatal korotokban elhagytatok egy pasit, sok évvel később meg rájöttetek, hogy hiba volt?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért hagytátok el?

Mikor jöttetek rá, hogy hiba volt?

És miért volt hiba?


Az érdekelne, hogy van-e olyan, megbánja a nő az elhagyást, mert rájön, hogy rendes volt és jobb lett volna vele élni és családot alapítani.


Ha volt ilyen, leírnátok a történetet? (akár privátban is)


2015. máj. 9. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

" Minden nőnek szeretnie kell előbb egy rossz fiút, hogy értékelni tudjon egy jót"


Ma is aktuális.

2015. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, voltam így, aztán utólag rájöttem, hogy nem, nem volt hiba. Mert lehet valaki bármilyen jó és rendes, ha nem vált ki belőlem vonzalmat és szerelmet, nem lesz jó vele élni. Csak ugye ez a rész az idő távlatából elfelejtődik, csak az marad, hogy ő érzelmileg biztos háttér lett volna. Hát ha most úgy is érzed, hogy erre lenne szükséged, hidd el, ha oda jutnátok, megint nem lenne elég, ugyanúgy hiányozna az, ami akkor hiányzott, amikor elhagytad.
2015. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen...

Nos először is, azt azért tudni kell, én nem kedveltem sosem rossz fiúkat, nem kedvelem őket.De sajnos a jó fiúkkal sem 100% hogy tartós lesz a kapcsolat.Sajnos nem csak ezen múlik.

Volt két ilyen emlékezetes esetem, de több mint 20 év kellett elteljen ahhoz, hogy rájöjjek, mi volta hiba.Ha hiba volt egyáltalán.Érdekes a kérdésed, mert épp az utóbbi hónapokban kezdtek sokat eszembe járni ezek a régi kapcsolatok, mostanában gondolkozom sokat ezen.Ennyi év kellett, hogy rájöjjek bizonyos dolgokra.Írhatok történetet, de sajnos ha tömören írom le, még úgy is hosszú lenne, ha kíváncsi vagy rá ennek ellenére is, leírhatom, ha lesz kicsit több időm.

2015. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pasi vagyok és azért kérdezem, mert van, illetve inkább már csak volt egy se-veled-se-nélküled kapcsolatom. Több évig tartott. Mindketten nagy szerelmet éreztünk, de ő közben megszámlálhatatlanul sokszor hagyott el. Mindig talált valami okot, ami miatt elhagyjon. Amivel bemagyarázhatta magának, hogy miért nem vagyok megfelelő, miért nincs közös jövőnk. A barátnői meg csak tetézték, telebeszélték a fejét. Csak ő időnként mindig visszatalált hozzám, mindig megbánta a szakítást és nem tett még annyira nagyon semmi végzetes dolgot. Nincs igazán más a képben, úgy tudom.

Most úgy tűnik végleg kiábrándult belőlem. Bár nem teljesen értem ezt.


Engem ez az egész nagyon megviselt. Nagyon odavoltam érte. Sok rossz tulajdonsága volt, de boldognak éreztem magam vele. A hisztijei, veszekedései miatt nagyon frusztrált voltam és jelentősen leromlott a teljesítményem. Sokszor nehezen tudok koncentrálni a feladataimra.


Attól félek, hogy még mindig visszafogadnám. Attól is félek, hogy megismer más pasikat, tesz velük dolgokat, majd miután kiábrándul belőlük, esetleg vissza akarna jönni hozzám. Nekem ő volt az első nőm és neki is én voltam az első. És nem akarom, hogy más pasik is bekerüljenek a képbe, vagy ha már bekerülnek, nem akarom hogy később megbánja, meggondolja magát. Nem akarok 2, 5 vagy 10 év múlva egy olyat, hogy rájön hogy mégis én lettem volna az igazi. Úgy érzem, minden tette amit azután tett, hogy elhagyott, a nyakamba szakadna.


Sokszor azt hittem össze tartozunk. Hogy kell nekem és vele akarok lenni és élni is a jövőben. De végül ő hagyott el. Nem akarok magam mellett kampányolni előtte, hogy jó választás vagyok vagy ilyesmi. Csak már annyiszor hagyott el és annyiszor jött vissza, hogy tartok a jövőtől. Én is sokszor elgyengülök és időnként többet érzek iránta. Ő meg találkozna velem a jövőben barátként is.


Mivan ha ez a nagy szerelem és csak azután jön rá, hogy kefél valakivel? Utána meg nekem ezt el kéne fogadnom és örülnöm, hogy visszatalált hozzám?


Mintha én húznám a rövidebbet mindenképpen. Ha elhagy akkor is, hogy elvesztettem és bánkódhatok utána. Ha visszajön, akkor meg azért mert addig nélkülem volt.

2015. máj. 9. 20:26
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, kíváncsi vagyok és leírhatnád majd, ha ráérsz :)
2015. máj. 9. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak, akik kihasználják azt, akit nem szeretnek, csak mert az biztos és praktikus tartalék.
2015. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a gyakori elhagyasom hattereben pont pasik alllnak nem?

Első nagy szerelmet az ember sosem fogja elfelejteni, szerintem mindig lesz koztetek szikra. Viszont annak nincs ertelme amit csinal. Teljes bizonytalansag. Mi lesz, ha lesz gyereketek? Akkor is ezt csinalja?

Az en nagy szerelmemre mindig sokat gondolok pedig mar lassan 20 eve. Nem sokaig voltunk egyutt, mert kiderult, hogy a volt baratnoje terhes. Visszament hozza szuloi nyomasra. A huga honapokig konyorgott nekem, hogy keressem meg. Nem tehettem tonkre masok eletet. Ha ma találkoznank ugyan ugy elotornenek az erzelmek az biztos. Szerintem nagyon megbanta, de ilyen az elet. Sajnos.

Ocsem is pont igy volt a baratnojevel 2 evig. Se vele se nelkule. Vegul gyozott a jozan esz, nincs ertelme. Nem tudok neked hasznosat mondani, mert biztos nagyon szereted es ezert nehez, nagyon nehez.

2015. máj. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem bántam meg. Csak kínlódás volt, összeveszések, nagy, összeborulós kibékülések ami romantikusan hangzik, de megtépázza a lelket. Értelmetlen volt, mindketten túl makacs emberek voltunk és nem illettünk egymáshoz. 2 évig nem akartuk belátni, de végül elengedtük egymást. Néha utánanéztem neten, mi van vele. Voltak barátnői rövid időre, de elég magányos farkas lett. Én azóta boldog kapcsolatban élek ahol szinte sosem veszekszünk és nekem így a jó. Amit megbántam az az, hogy nem léptem le hamarabb.
2015. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!