Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek rendben van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben van, hogy férjek és feleségek anyának-apának hívják egymást?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha van gyerekük, akkor rendben van, mert a gyerek úgy tanulja meg igazán, hogy ki az "anya" és ki az "apa", ha sokszor hallja. Az ember meg hajlamos hozzászokni ehhez és az első pár év "gyerektanítás" után, már szinte becenévként kezeli.

Viszont ha nincs gyerekük akkor beteges.

2015. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

ha mondjuk a gyereknek azt mondja az anyukája, hogy apával elmegyünk bevásárolni vagy vmi ilyesmi szituációban teljesen jó így

de ha egymást így szólítják, főleg ha gyerekük sincs, az szerintem azért fura

mint ha szülőpótlékok lennének egymásnak

2015. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim is így becézik egymást, szerintem bosszantó.
2015. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem se tetszik annyira, olyan, mintha a gyerek születésével megszűntek volna önálló személyiségek lenni.

Mi keresztnevünkön szólítjuk egymást, ahogy mindig is tettük.

2015. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszüleim szájából szoktam hallani ezt,de én nem szeretem! Persze ők már idősek,de nekem akkor is furcsa! Egy fiatalabb párnál meg még furcsább számomra, akkor is ha van gyerekük. A szüleim sosem szólították így egymást még sem volt gondom azzal,hogy megjegyezzem ki anya és ki apa. Valahogy nekem is az jön le ebből,hogy a feleség a férjére nem mint férjre hanem mint apára tekint,és fordítva.
2015. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nehezen tudnám elképzelni, hogy a férjemet folyamatosan apának hívjam akkor is, ha nincsenek ott a gyerekek.


Mi úgy oldottuk meg, hogy amikor ott vannak, akkor apa, anya vagyunk egymásnak (nem mindig, csak akkor amikor ilyen "szerepben" mondunk egymásnak valamit), de amúgy keresztnéven szólítjuk egymást. Például ha a szüleimnél vagyunk a gyerekekkel akkor ők is mama és papa, de ha nincsenek ott a gyerekek akkor anyának és apának hívom őket, a férjem meg keresztnevükön.

2015. máj. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2015. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!