Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti erre mit lépnének?

Figyelt kérdés

A konyhában csináltam a dolgom. A férjemet vészhelyzet miatt édesapám elvitte, szóval kénytelen voltam a négy éves lányunkat az elektromos bébiszitterre bízni :)

Egyszer csak jön ki a lányom, hogy "anya, megehetem ezt a cukrot?" és a kezében ott virított egy óvszer, persze a csomagolásában.

Azt füllentettem, hogy az egy gyógyszer, ne bántsa, kérdeztem, hol találta. Az apja tárcájára bökött amit az éjjeliszekrényen felejtett.

(zseniális rejtekhely, szinte mindig nála van, és tudja, hogy soha nem nyúlok hozzá)


2015. máj. 9. 10:30
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
Kérdőre vonnám.
2015. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétan mi a kérdés?
2015. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
62%
Kamunak tűnik.
2015. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
26%
A mobilját körülnézném és kérdőre vonnám
2015. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
41%
Megkérdezném a férjemet, hogy mi szüksége van rá. Nézd meg a lejárati idejét, ha friss a gumi, akkor nem védekezhet azzal, hogy ott felejtette 10 évvel ezelőtt.
2015. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem a mosdóban csinálod a dolgod?
2015. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
39%
Hagyd ott a gumit az asztalon,egy "beszélnünk kell" cetlivel :)
2015. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Ha kamunak gondolod, jelentsd.

Őszintén? össze vagyok zavarodva.

Első pillanatban fel akartam hívni, de a telefonja itthon van, lemerülve.

A szavatossági idő:2016.06.

Kókusz ízesítésű preventor. Mi piros lifestylest használunk.

2015. máj. 9. 10:45
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Elmeselnem pont igy a ferjemnek mikor hazaer (nem telefonon, hogy lassam eloben mit reagal). "neeezd a Liza mit szedett elo a tarcadbol, vajon, hogy kerult oda, meg jo, hogy nem ette meg a gyerek, de minek tartod a tarcadban? Itthon nem hasznalunk ilyet/ itthon a felso fiokban van... Ja hogy a Marci adta oda megorzesre?, aha... Akkor en ma ellepek a gyerekkel anyaekhoz, hogy tudj nyugisan gondolkozni, hogy honnan s mire van " ... S ezt olyan nyugisan adnam elo, mintha csak azt mondanam megyunk a boltba.
2015. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
16%
Megörülnék, hogy ha félre kacsintgat is, de legalább védekezik és így nem kapok el a másiktól valami nemibetegséget.
2015. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!