Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akar házasodni. Miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasodni. Miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ebben az évben töltöttük együtt a 7. évünket. Mindketten fiatalok vagyunk 22 évesek. Én nem most akarok házasodni, nyilván, de kijelentette, hogy ő soha egyáltalán. Amikor összejöttünk annó, pedig sokat emlegette a kapcsolatunk elején amikor kedveskedett,de erre azt mondta, hogy valamit mondania kellett, hogy "megfogjon". Ő gyereket akar tőlem, velem szeretne élni csak nem így. Én viszont rettegek ettől, lehet egyáltalán így gyerekkel jó kapcsolatban élni tartósan? Érdemes így valakinek gyereket szülni? Bizonytalannak érzem a jövőmet vele kapcsolatban. Nagyon szeretem őt, csak számomra ez furcsa, és hazudnék ha azt mondanám nem bánt. Kicsit úgy érzem mintha szabad préda akarnak maradni, így még inkább elbizonytalanodtam. Szerinte a nők megváltoznak házasság után. Én csak biztonságban érezném magam, ha családalapításról van szó. Mit gondoltok? Miért van ez? Mit tegyek? Kérlek kíméljetek a bunkó megjegyzésekkel.

2015. jún. 4. 02:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne aggódj, még változhat a véleménye...

Nem egy papír darab fogja eldönteni milyen lesz a közös életetek, a párkapcsolatotok.

Lehet még nem áll készen erre,nyugalom.

Idővel alakulni fog.

2015. jún. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%

1: neked lehet hogy csak egy papír darab. Annak a papírdarabnak van jelentése. Papírt a papírboltban is kapsz okoska. Vannak akinek ez sokat jelent, ez egy kötelék.

Ha ezt nem érted meg, veled van gond. Azon kívül anyagilag is összeköt.Továbbá sokat elárulhat a párodról, ha ő nem akar veled házasodni, holott elvileg téged szeret, te vagy neki az egyetlen, veled akar élni...

2015. jún. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Én azt gondolom, hogy ahhoz a választáshoz, ami "egy életre", tehát a felnőtt korra szól, még fiatalok voltatok 15 évesen. A tiniszerelmek 95%-a szétmegy - vagy ilyenkor, 20-25 évesen, vagy ha mégis házasság lesz belőle, 35-40 évesen -, és utána szokott jönni a felnőtt életre szóló választás. Ezért lehetnek az ő kifogásai, nem akar a gyerekkori választása mellett elköteleződni egy kizárólagos kapcsolatban.

Hiszen egészen más szempontok vezérelnek valakit a párválasztásban 15, 23, 35, 43, 55, 63, 75 és 95 évesen.

2015. jún. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

2-es.

Abban igazad van,hogy anyagilag összeköt és egy kötelék két ember között,de a kapcsolatuk minősége nem ezen fog múlni,erre akartam utalni.

Idővel,ha együtt maradnak,majd kiderül,hogy alakul a dolog.

Ennyi idősen kár azon rágódni,hogy az egyik fél nem akarja magát lekötni.

Elárulnám neked,nem egy olyan párról tudok,láttam,akik soha nem házasodtak össze,van gyerekük és boldogan élnek...

Köszönöm egyébként,különösebben nem tartom magam okosnak,de butának sem,köszi a bókot...

1-es voltam.

2015. jún. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűen túl veszélyes a házasság a férfi részéről. A házasságok több mint a fele végződik válással, amiből a férfi biztos vesztesként kerül ki. Rosszabbak az esélyek, mint a "fej vagy írás"-nál. Ezért csökken a nősülési kedv, Japánban ez már tömegjelenség és "fűevőknek" hívják őket, de nálunk is érzékelhető.

[link]

2015. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Tiniszerelem, 7.év után,idén szétnentek,ennyi!22évessen nem leszel Te menyasszony,jobban is jársz,ha vársz még és érett,józan gondolkodásu emberrel tervezz házasságot pár év múlva!
2015. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mi idén töltjük a 4. évünket, és ugyan ez a helyzet. Mindig csak ígérgette, hogy meg fogja kérni a kezem, meg hogy babánk lesz, de semmi nem történt még, és nem is fog a közeljövőben. Nagyon el vagyok keseredve :/

19N

2015. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

15 év, közös lakás, 1 óvodás... és házasságról hallani sem akar a párom.

Pár éve már nem is nagyon erőltetem. Pedig nem voltak nagy igényeim. 2 tanu és egy ebéd/vacsora velük.


A közös gyermek, közös felelősség sokkal erősebb kötelék, mint a házassági anyakönyvi kivonat. Válni bármikor lehet, a gyerek mindig a MIÉNK lesz.

Szóval elégedett vagyok az életünkkel :)

2015. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Utolsó és teljesen rendben van a kapcsitok?

Vagy csak a gyerekek miatt vagytok együtt?

2015. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

jaj mintha a házassággal örökre vleed maradna, akkor sem!

22 évesen meg mit vársz? valszeg első csaja vagy, nem fog elvenni, mert majd beindul az ösztöne!

2015. jún. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!