Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől lennél jobb feleség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lennél jobb feleség? Férjek, miért jó feleség a feleségetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan hogy jobb feleség, hiszen önálló emberi lény minden nő és mindig az adott férfin múlik, mit hoz ki az adott nőből akivel törődik.
2015. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Az a férfi biztos azért vette el az adott nőt, mert neki az a tökéletes feleség, neki az a legjobb.

Ezért szerintem az első kérdésnek nincsen értelme.

A másodiknak igen, de én nő vagyok, úgyhogy erre nem válaszolok.

2015. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
A lelke maradjon fiatal.
2015. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy van aki tökéletes (vagy annak érzi magát).

Én személy szerint NEM vagyok az, és biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen.

Pl. én attól lennék jobb feleség, ha gyakrabban takarítanék. A férjem is biztosan örülne neki.

2015. jún. 11. 11:42
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát, például, ha időnként nem halogatnám a vasalást 2 hétig is. Persze, nem lustaságból teszem, hanem mert fáradt vagyok. Mondjuk ez inkább háziasszony kategória, de ugyebár szoros kapcsolatban áll a feleség kategóriával.

Aztán jobb feleség lennék, ha tudnék gyereket szülni. Nem tehetek róla, sajnos nálam nem olyan egyszerű. Hosszú út áll előttünk ezen a téren :( E miatt gyakran van lelkifurdalásom, mert egy másik nőtől hamarabb/könnyebben megkapná ezt a férjem.

Más bűnöm úgy érzem, hogy nincs.

2015. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Kedves 5-ös, a gyerek dolog miatt ne hibáztasd magad, nem a Te hibád. Gondolom a férjed szeret és türelmes hozzád. Biztosan hamarosan összejön a baba.:)
2015. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
6-os, köszönöm :) igyekszem nem magamat hibáztatni, de hát ilyen az ember, hogy ha valami rosszul sül el, akkor kényszeresen az okokat és a bűnbakokat keresi. Na már most az én esetemben mást nehéz rajtam kívül hibáztatni ezért a helyzetért, de persze nem adjuk fel és mindent megteszünk a siker érdekében :) elkésve még nem vagyunk, 28 évesek vagyunk, szóval még nem reménytelen. Minden esetre, ha maradian akarjuk megközelíteni a kérdést, akkor igen is, a jó feleség utódokat, "trónörökösöket" szül, nem csak kutyát nevel :(
2015. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

5-ös, tényleg ne hibáztasd magad, mert tényleg nem te tehetsz erről.

De amúgy abszolút megértem min mész keresztül, nekünk sem sikerül második babát összehozni, és depis korszakokban én is magam hibáztatom.

2015. jún. 11. 12:14
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha többször takarítanék, mert néha a két gyerek mellett szalad a ház... De ez van, dologozok és sokszor vagyok fáradt mire hazaérek.
2015. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én attól nennék jóbb feleség hogy hagynám had élje az életét nélkülem.
2015. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!