Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől lennél jobb feleség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lennél jobb feleség? Férjek, miért jó feleség a feleségetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
10-es,és ezt jól viseled? Én sokat veszekszem,attól lennék jobb feleség,ha nem tenném.Elfogadnám,hogy család mellett azt csinál,amit akar,én oldjak meg mindent,mert szerinte úgy kell őt szeretnem,ahogy van.
2015. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy tökéletes feleség gyönyörűen tisztán tartja a lakást, ha nem is minden nap de finom főtt ételt tesz az asztalra, neveli a gyereket-ami után nem hanyagolja el magát,vagyis nem csak az anya szerepet tölti be,hanem újra nőként tud tekinteni saját magára!

Ez persze mind munka mellett- merthogy dolgozni azért dolgozzon! Egyszer olvastam csernus könyvében- :-Egy háztartásbelire,nem tud hiteles nőként tekinteni a párja,ezért ez nagyon fontos. Higgyétek el nekem ilyen életem volt,imádtam a munkám és emiatt boldog voltam. Párom is rettentő büszke volt a hivatásomra,ezért felnézett rám.

Volt még időm munka mellett minderre,pedig 3 műszakban nyomtam,de boldog voltam és ez mindenre kihatással volt.

Eljártam úszni, szoliba,edzeni,lovagolni....hogy lássa törődöm a testemmel,csinos szeretnék lenni. Amellett,hogy a szó szoros értelemben vett NŐ voltam elkezdtem boxolni,és motorozni amire szintén csak rettentő büszke volt,és dicsekedett velem a haverjainak,akiknek persze nem ilyen volt a feleségük.

Nagyon fontos,hogy ne házsártoskodj,járj el te is a csajokkal koktélozni,bulizni. Járjanak hozzátok barátok,ismerkedjetek,légy nyitott és barátságos természetű. És ugye a szex, hetente minimum 3x.

Számomra ez testesíti meg a tökéletes feleséget! Persze ehhez olyan beállítottságúnak kell lenni. Sokaknak nem sikerül,pedig ez lenne a normális.....de ehhez kell egy jó munkahely,egy igazi szerelmes férfi, boldognak,és elégedettnek lenni önmagaddal szemben, valamint barátok vegyenek körül... ez a legfontosabb...

Nekem ez a véleményem.

2015. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 dmckayals válasza:
100%

Szerintem figyelj oda rá és arra, hogy mit szeretne. Van, akinek a tiszta ház a fontos, van, akinek a vacsora, van, akinek az, hogy ne szorítsák korlátok közé. Ami az egyik férjnek jó, az a másiknak lehet, hogy idegesítő, mert nincsenek egyforma emberek. Az mondjuk a férfiakra általában igaz, hogy ha hazaérnek, szeretnek egy kicsit nyugiban lenni. A nőnek meg szüksége van arra, hogy elmeséljen mindent, ami aznap történt vele. ha nem egyből kezded a mesét, hanem hagysz neki egy kis időt, az szerintem jó pont.

Egyébként szerintem attól lehetsz jobb feleség, ha azt adod a férjednek, amire szüksége van. És ami nagyon fontos! Ne találgass, hogy mire vágyik, mert tapasztalatból tudom, hogy előfordul olyan, hogy a találgatás végeredménye köszönőviszonyban sem áll a valósággal.

2015. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A feleség az én értelmezésemben nem a háztartási alkalmazott hanem inkább a társ szinonimája, így nem attól lesz valaki "jó" feleség hogy fényesre nyalja a házat, hanem attól, hogy meghallgatja a másikat, szereti, törődik vele, támogatja, stb. (nyilván ez fordítva is igaz, ideális esetben ezek a dolgok kölcsönösek).
2015. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

12-es miért írtad múlt időben a történeted???Végül mégsem jött be?

Gyerekek mellett azonban ez kiitelezhetetlen,amit írsz (lovaglás,úszás,motorozás stb.) Mikor törődsz a családdal?Mikor vagytok kettesben?

2015. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 rézevőfiamór ***** válasza:
100%

1. Ne találgass! _KÉRDEZZ_! Válaszolni fog, ha a kérdés tényleg kérdés és nem számonkérés!

2. A célzások nem használnak! Az EGYÉRTELMŰ célzások sem használnak! Ha akarsz valamit, MONDD MEG! Egyenesen, pacekba!

3. Ha valami hasfájásod van és már a csillárt vágod a TV-be, hogy vegye már észre és hagyja abba azt a rohadt hajómodellt és végre megkérdezi, hogy mi a baj, akkor MONDD MEG! Mert ha szokásod szerint azt feleled, hogy "Semmi!" és csapkodsz tovább, akkor elkönyveli, hogy egy elviselhetetlen hisztis 3.14csa vagy és elkezd gondolkodni a Julikán a könyvelésből aki sose hisztis, jobb az alakja (fiatalabb egy ötössel) és mindig rámosolyosg.

2015. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 -Jani- ***** válasza:
100%

Á, ennek az egész témának nincs egyértelműen megfogalmazható/definiálható része. Az érzelmi kötődés mindenkinél más és másként/más okból alakul ki. Ha lehetne általánosítani, akkor könyvet írt volna róla valaki és már Istenné avatták volna.

Továbbá egy párkapcsolatban is folyamatosan változik mindkét fél, formálódik a környezete és az életvitelének köszönhetően. Tehát ha a kötődés megvan az elején, lehet hogy az már később kevés lehet, egymásra kell figyelni, sok-sok tolerancia és alkalmazkodás kell. Én azt szoktam mondani, hogy mindegy hogy egy kapcsolat hány éves/hol tart, addig nincsen gond, ha az érzések őszinték és valósak. Nem baj ha néha van kiabálás és ajtócsapkodás, no meg női oldalról (is) duzzogás (khm, hiszti), ha a felek magukba nézve azt látják, hogy a párjuk nélkül egy percet sem tudnának létezni. Az én Párom gyakran az agyamra megy (12 év után már csak belefér), sok apró butaságot is tud művelni (én is), vannak néha kiabálós napok is (főként én morgok), de nélküle nem tudnék létezni.

2015. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 alanatur válasza:

14-eske azt hiszem jól gondolja. Itt szinte mindenki háztartási gépről ír, pedig a kérdés az, hogy mitől jobb a feleség. Persze elég egyszerű gondolkodásra vall ez a kérdés.

Kölcsönös tisztelet nélkül nincs jó társ. Ha nem hangzik el soha, hogy "ugye megmondtam" és ki tudják mondani azt, hogy"hát ezt elb vagyis elrontottam" akkor már jól működhet egy kapcsolat.

2015. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 melcsiboszi ***** válasza:
Ha valakit tényleg érdekel ez a téma, jó szívvel ajánlanám Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét. Öt szeretetnyelvet fogalmaz meg benne, és a konfliktusok, rossz házasságok okát lényegében abban látja, ha férj és feleség nem ugyanazt a szeretetnyelvet beszélik. Ezek amúgy, csak úgy elöljáróban, hátha valaki kedvet kap a könyvhöz: minőségi idő, elismerő szavak, szívességek, ajándékok, testi érintés.
2015. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
prosztata masszázs
2015. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!