Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mindig a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a legnagyobb 'csövesek' házasodnak először és lesz gyerekük?

Figyelt kérdés
akik világ életükben iskolakerülők voltak meg hasonlók
2015. jan. 2. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők nem agyalják túl a dolgokat...
2015. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébkent ugyanannyira megteheted ezt te is mint ők, mit foglalkozol masokkal?


Én nem azért házasodtam, mert mAs igen, és gyereket sem asszerint vallalunk..


1.

2015. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Eskuszom nem ertem, es eleg szertegazo abaratikorom, de nem ertem mire gondolsz...
2015. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Mert nem bonyolítják túl az életüket számítással, karrierizmussal.

Mert nincs pénzük más szórakozásra, mint a gyerekcsinálásra.

Ahelyett, hogy fikáznád őket, kövesd a példájukat! Fogy a magyar.

2015. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Én is kerültem az iskolát, inkább buliztam helyette, de még nem vett feleségül senki, Örülök ha valaki egy évnél tovább bírja a lázadó felfogásom.
2015. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

pont azért, mert "csovesek".

nincsenek kulonosebb igényeik, megfelel nekik anyosnál, aposnál élni. nem aggodnak, ha nincs fix munka, mert ott van a -mindig segito család (akire a gyereket is rá lehet bizni).

nincsenek céljaik, nem akarnak egyrol a kettore jutni, vagy ha igen más hátán, rengeteg panaszkodással, de ugy 20-22 évesen 2 gyerekkel, tanulatlanul...kva nehéz lehet.

2015. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Az FHT 22800 forint. 3 Gyermekre jár 48000 Ft családi, gyermekenként a GYES, és semmit nem tenni érte, csak egy jót dugni. Plusz jár ingyen étkeztetés, önkormányzattól kaphatnak lakást, tüzelőutalványt, miegymást.

Biztos, hogy ők a hülyék, és nem én, aki dolgozom?

2015. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es,az Fht nem tudom mi, mert én olyat speciel nem kaptam. És hidd el, ha normálisan neveled a gyereked, tehát nem ehezteted, tisztán tartod, uram bocsá beiratod úszni, akkor a juttatások töredéke sem elég a gyermek ellátására. A gyes 28500 Ft, szerinted ebből anya + gyerek megel?
2015. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ingyen étkeztetés az mi? Még a bölcsődében is gondozási díj van, oviban a kaja, csoportpenz egy vagyon. Nem tudom, nekem csak két gyerekem van (és gyedet is csak az egyik után kapok, hisz a másik már öt éves, ilyen sincs, hogy az összes gyerek után gyedet kapj.. ), lehet, ezért van az, hogy számomra az általad felsorolt juttatások ismeretlenek.
2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 17:50

Uszoda?!

Hun lakik magácska, Svábhegyen?

Uszoda. Ahham. Két karton cigi, 10 liter bor, a gyerek meg majd eszik az iskolában. Uszoda. Persze! Meg a Mikulás.

(és most büszke vagyok magamra, hogy sikerült cigányozás nélkül válaszolnom)

2015. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!