Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gondok vannak a férjem külsejé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondok vannak a férjem külsejével, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit kínos a téma, kérlek ne nevessetek ki. 17 éve vagyunk házasok a férjemmel, az elejétől fogva csak egy dolog zavart benne: nagyon kilóg az orrszőre. Tettem már rá célzást, hogy le kéne szednie, de szerintem nem értette. Nagyon zavar, mert csúnya, nem merek kimenni az utcára se vele. Mit kéne csinálnom?
2015. jún. 26. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
17 éves házasság után lehetne már köztetek annyi bizalom és őszinteség hogy őszintén, de finoman megkéred rá és elmondod, hogy téged zavar.
2015. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne célozz rá, hanem mondd meg neki, hogy vágja le. Esetleg vegyél neki egy orrszőrvágót ajándékba.

30/F

2015. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andi80018 ***** válasza:
Na, ez vicces, épp az előbb vették le a modik a kérdést! :-) Nem tudom, de én kb egy hétig néztem volna a pali orrszőrét, ha nem szedi le, akkor annyi. Ez igénytelen.
2015. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy orrszőrnyírót.
2015. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én simán megmondtam a barátomnak, sőt, én voltam, aki levágta. Másfél éve vagyunk együtt. Fura kapcsolatotok lehet, hogy 17 év alatt ezt nem sikerült megbeszélni.
2015. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is gondol rá, hogy ez téged zavar...

ha szólnál?

2015. jún. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!