Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan győzhetném meg férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném meg férjemet, hogy napi 5-6 sör már alkoholizmus?

Figyelt kérdés

Ennyit iszik meg egy nap, hétvégén még többet. :( :'(

Évek óta ez megy, de most betelt a pohár.


2015. jún. 29. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Közös gyerek van?
2015. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Mumusan ***** válasza:
6%
Évek óta? Vidd el orvoshoz hogy nézzék meg mennyire károsodott a mája. Majd a dokinak hisz ha neked nem.
2015. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Igyon hozzá egy kis rövidet is, hogy szétcsapassa
2015. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te sehogy nem tudod meggyőzni, az alkoholisták tagadásban vannak. Neki magának kellene belátnia.
2015. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Ez a mennyiseg havonta 150-180 uveget jelent (7-8 rekesz), ami mint mondod a hetvegekkel tobb is lehet.


Nem tudom mivel foglalkozik a ferjed es mennyi a havi jovedelme, de ez a kiadas eleg bizonyitek, hogy alkoholista ... a sorre koltott penzbol sok okos dolgot tudnatok csinalni, de mivel O ezt egoista modon magara kolti (valoszinu a csaladotok terhere), ez is bizonyitja, hogy alkoholista.

Gondolom amikor mar be is van nyomva, akkor tojik a fejedre. Pedig a ferjed. Ez is azt bizonyitja, hogy alkoholista.


Megkerdezhetned, hogy miert iszik ennyit es miert iszik minden nap. Megbeszelhetnetek, hogy valojaban mi gondja van es megprobalhatnatok egyutt kimaszni ebbol a slamasztikabol, mert rafog menni a kapcsolatotok. Raadasul mar evek ota ez tart.


Miert vagy egy ilyen kapcsolatban? Miben remenykedsz? Evek alatt nem dobbentel ra, hogy csak rosszabb lesz a helyzet? Persze most mondhatod, hogy szereted ... de ... mit lehet szeretni egy ilyen emberben?

2015. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egy lányunk van, 6 éves.

Rendesen dolgozik hétfőtől péntekig, 2 éve kemény fizikai munkát végez (előtt irodai munkás volt, sokkal több pénzért, és teljesen stresszmentes volt). Valójában így visszagondolva talán azóta mondható "alkoholistának" (bár számomra még mindig nem egyértelmű, hogy mikortól számít annak valaki) Időnként kihagy 1-2 napot, de ez elenyésző.

Kb. havi 20 ezer megy el sörre :(

Csak itthon iszik. Nem látszik rajta egyáltalán, csak ha több 5-6-nál.

2015. jún. 29. 10:53
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 Valaki meg cigire költ ennyit, ha választanom kéne hogy a párom igyon napi 6 sört vagy szívjon el egy doboz cigit, akkor a sörre szavaznék, abban legalább van anyag is. :)
2015. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sajnos cigizik is, arra kb. havi 8 ezer megy el, egyébként semmi más hobbi nincs, amire költene. Nem élünk máról holnapra.

Itthon nem tétlen, bár én sokkal több mindent csinálok a háztartással és kerttel mint ő. Viszont a házfelújítás nagy részét ő csinálta, az autót is ő rendezi, a mindenféle műszaki dolgokat megjavítja, bármi, amihez férfi erő kell, megcsinálja. Viszi-hozza a gyereket oviba. De most hétvégén elegem lett, mert semmi nem csinált, leszámítva egy másfél órás kerti munkát, csak reggeltől estig sörözött szombaton és vasárnap is.

Szóval a határokat feszegeti, nem vagyok egy házsártos asszony, aki beszabályozza a férjét, de már ez nekem is sok volt, és elég volt. Én is dolgozom, odavagyok minden nap 10 órát, vezetem a háztartást, csinálom a hatalmas veteményest, gyereket nevelek, és ő meg megengedi magának ezt... :(

2015. jún. 29. 11:11
 9/15 Mumusan ***** válasza:
Azt a havi 20 ezret amit sörre költ összerakgatná. Szerinted hova mehetnétek nyaralni 240 ezerből??? Tengerpart? Simán
2015. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Aki minden nap 1 üveget iszik, már az is alkoholistának számít.
2015. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!