Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változhatnak még a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhatnak még a férjem iránti érzéseim, vagy kezdjek el a váláson gondolkodni?

Figyelt kérdés

3 gyermekünk van, én néhány hónapja terhes lettem. A férjem nem akarta a babát, nem támogatott, csak azt akarta, hogy vetessem végre el. Rengeteget veszekedtünk és én nagyon elhidegültem tőle. Végül 9 hetesen missed ab. lett a terhesség vége.

A férjem most mindent úgy tekint, mintha meg sem történt volna. Nekem ez nem megy. Szabályosan undorodok tőle és zavar a jelenléte. Ő nem érti, hogy mi a bajom, szerinte csak túlreagáltam a dolgokat.

A gyerekek miatt megpróbáltam erőt venni magamon és közeledni hozzá, sikertelenül.


2015. júl. 1. 16:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Tudom hogy rossz ezt hallani, de egy igazi gyökérhez mentél hozzá.
2015. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
11-es! Szét akarsz verni egy nagy családot. Büszke lehetsz magadra!
2015. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

5 hónapja volt a missed ab. Eleinte én is azt hittem, hogy majd javulni fog a helyzet, de sajnos csak egyre rosszabb.

A leülős beszélgetésen már régen túl vagyunk. Én elmondtam, hogy mi a bajom, ő meg értetlenül bámult, hogy mégis mi a fenét sajnálok "azon". Nem is tudom mire számítottam, mikor az elején, még mikor kiderült, hogy terhes vagyok, az abortuszt egy pajor eltaposásához hasonlította.

Igazán én sem tudnám meghatározni, hogy miért érzek úgy ahogy. Ahogy viselkedett, amiket mondott, ahogy mondta, úgy együttesen egy teljesen más embert mutatott, mint akit én ismertem és szerettem. Ez az ember taszít engem.

Már javasoltam neki párterápiát is, de szabályosan kinevetett, hogy én ilyen humbugnak bedőlnék. Szerinte nem kellene túlragoznunk az ügyet, mert semmi nem volt csak egy kis baleset ami magától megoldódott.

2015. júl. 1. 21:26
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor sem hajlando parterapiara a ferjed, ha masik alternativakent a valast emlited?
2015. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem értem ha fél év -egy év múlva terveztetek babát akkor mi baja volt a férjednek. Mi lesz másként fél év múlva...bocs de ez vicc kategória. Mert még ha 4-5 évben gondolkodik valaki.

Szerintem nem is akar több gyereket. Csak mondta hogy jó legyen , mikor meg teherbe estél szembesült a tényekkel azért viselkedett úgy, bepánikolt.

2015. júl. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem akar olyan gyereket aki besikerül (a férjem is ilyen gyerek), mert azt ő nem tudná úgy szeretni, mint a tervezetteket. Állandóan arra emlékeztetné, hogy nem ő irányítja az életét.

Nem, ő egyáltalán nem hisz a párterápiában. Szerinte ez csak egy jól csengő indok, hogy még több pénzt lehúzzanak az emberről. Említettem neki a válást, de láthatóan képtelen elhinni, hogy én ennyire közel állok hozzá. Tényleg nem érti, hogy ebben a helyzetben mi viselt meg engem ennyire.

2015. júl. 2. 07:07
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát érdekes amit írsz , lehet őt ennyire megviselte hogy nem volt betervezett esetleg ezt éreztették vele a szülei? Nem tudom lehet valami gond neki is a fejében, gyerekkori trauma vagy ilyesmi , azért viselkedett így. Bár az érdekes hogy a válás említésére nem igazán reagál... ennyire mindegy neki ?
2015. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!