Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ugye nem olyan hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ugye nem olyan hatalmas gond, ha nem egy kiégett nőt szeretnék majd elvenni feleségül?

Figyelt kérdés

Nyilván azt mond, amit akar a pasik számát illetően, de azért vannak árulkodó jelek egy ember személyiségében erre vonzóan, pl. liberális véleménye erről a területről stb.


Jobban örülnék majd egy olyannak, akin nem ment át fél város, megye. Amolyan szolidabb feleséget. Persze még nem most. :D


Vagy titeket ez nem izgat, nem érdekes, mennyi emberrel volt előttetek?


2015. júl. 5. 23:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

Nem gond. Persze nemelyik nonek az is zavaro lehet , ha te mentel át sok non...

Ez,hogy "akiben nem jart sok himtag az foglalt" ez igy nem teljesen igaz.

18 vagyok es szuz. Es nem akarol megszabadulni a szuzessegemtol, mint egy betegsegtol. Es ezt tartani akarom az evek soran is akar..

Ugyhogy vannak ilyenek,ne aggodj

2015. júl. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem gond, viszont szerintem a kiégett nő nem egyenlő a sok barátja volttal. Van barátnőm, akinek csak egy barátja volt eddig, de a kapcsolatuk utolsó 3-4 éve annyira szar volt, hogy szegény csaj teljesen megcsömörlött a pasiktól, az élettől és hát utána nagy kanállal habzsolta az életet, buli-buli hátán, egyéjszakások nélkül, tehát továbbra is csak 1 hímtag járt benne, ahogy itt valaki mondta.


Viszont van barátnőm aki annyira naiv szegény, hogy csak az a srác nem fekteti meg, aki nem próbálkozik nála, hiába próbáljuk mosni a fejét, hogy nem így kellene nem tanul belőle. De valami különös oknál fogva továbbra is vidám, pozitív mintha szedne valamit, pedig nem.


És itt vagyok én. Volt egy elég hosszú (6 éves) komoly kapcsolatom, utána egy lazább és a mostani barátom immáron 4 éve. Nem érzem, hogy kiégett vagy elhasznált lennék csak azért, mert az első komoly kapcsolatomból kiléptem, mert egyszerűen nem működött úgy, hogy a jövőben abból gyerek, házasság legyen. Egyszerűen csak elvoltunk. Kellemes volt, jó volt, de többet vártam egy kapcsolattól 23 évesen mint a járogatunk, néha egymásnál alszunk, semmi összeköltözés pedig mindketten dolgoztunk. Utána volt egy srác aki nagyon tetszett, sose működött volna a kapcsolat köztünk, tűz és víz voltunk, de egyszerűen megőrültem érte szexuálisan. Ő is értem, így igen, kiéltük magunkat egymáson, aztán elköszöntünk. Majd jött a mostani barátom és megtaláltam a nagy Ő-t, nem érzem azt, hogy kimaradt bármi az életemből, vagy bármi olyan, amit vele ne tudnék átélni. De tény, liberális szemléletem van olyan szempontból, hogy nem gondolom, hogy egy lánynak életében max 2 kapcsolata lehet vagy hogy szűzen menjen férjhez, esetleg csak azért ne feküdjön le valakivel, mert hajaj, túl sok lesz a listán a szám. De a hűség számomra nagyon fontos. Sose csalnám meg a párom és nem is viselem el a megcsalást.

2015. júl. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne hatalmas gond? Vicces kérdés. Tökre magánügyed.

Azért elég gáz, amit összességében az emberekről, azon belül is a nőkről gondolsz. Felszínes az "ízlésed" (már ha csak abból indulunk ki, hogy a feleségedről az első jelző, amit el tudsz képzelni az a "nem egy kiégett nő").

Na, meg vicces itt az is, hogy "nyilván azt mond, amit akar a pasik számát illetően"... Miért is olyan nyilvánvaló ez a kijelentés? Egy normális kapcsolatban szerintem nincsenek titkok, a párunk megismeréséhez tartozik, hogy nagyjából átlássuk az eddigi partnereit is (elvégre ők is változtatják ám az ember jellemét).

"Liberális" vagyok úgymond, (habár nem szeretem ezt a kifejezést, mert politizáló), de attól még tökre nem könnyűvérű. A nyitottság (ami szerintem helyesebb kifejezés erre) szerintem pont egy olyan dolog, amit (jó esetben) meg kéne találni a másik felünkben...

A szexuális élethez különben joga van a férfinak, nőnek egyaránt és ugyanolyan mértékben. Bólogathat itt most büszkén a sok "jó", vagy verheti a mellét a "rosszak" tábora, de az igazság a kettő között van. Szerintem ostobaság tartogatni a szüzességet, mert hát semmivel sem lesz több, vagy kevesebb az ember tőle, ugyanakkor erőlködni sem kell az elvesztésével, épp ugyanebből az okból kifolyólag. A több vagy kevesebb partner is azért számíthat max, hogy mennyi befolyással van ez a kedvesünkre.

Ha két ember szerelemre talál egymásban, a szex ennek a dolognak egy szép beteljesülése. Véletlenszerű, hogy ki, mikor, hányszor és miért és mennyire hiszi azt, esetleg valóban meg is találja... Ha meg nem szerelem, csak szex, az se feltétlenül minősíti az embert, vagy ha igen, csak annyira, mint azt, aki ezt elítéli.

Igaz, én lányból vagyok, de nem nagyon okozott gondot ez a téma az eddigiekben. Nekem barátom volt mindig is az egyetlen, neki meg én az egyetlen igaz szerelem és rendben van ez - de hiszem, hogyha másképp lenne, az is az volna, mert vele mindenképp úgy van. :)

2015. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt irod, nem most. Miert is? Mert meg akarsz par not elotte? Az mindegy, hogy te mennyi novel vagy elotte?

Ha ez annyira fontos, keresd mar most es legyetek monogamok mostantol...

2015. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem lesz attól kiégett senki, hogy több férfival volt dolga. Ha több kapcsolata volt (nem egyéjszakásokra gondolok) és "liberálisabban", azaz elfogadóbban áll ehhez hozzá, azzal jól járhatsz, nem egy prűd nőt fogsz ki vele, aki semmilyen szexuális perverziódra nem lesz vevő, de még csak kutya pózban sem lesz hajlandó csinálni. A tapasztaltabb nők könnyebben alkalmazkodnak, kevesebbet hisztiznek.
2015. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincs összefüggés aközött, hogy valaki kiégett-e és hogy hány szexpartnere volt. A kiégett azt jelenti hogy megcsömörlött. Te mintha attól félnél, hogy a feleséged tapasztaltabb lesz nálad.
2015. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15!

5-ös vagyok,légy szíves ne általánosíts!Valóban nem biztos,hogy kiégett az a nő,aki sok pasival volt.Bár szerintem megkérdőjelezhető az erkölcsössége.Az sem igaz,hogy aki nem feküdt le fűvel-fával,az prűd.Fogalmad sincs,mennyivel szabadabban adja át magát egy ilyen nő mindenféle nevezzük,ahogy Te: perverziónak,olyan férfival,akit szeret.Persze mindenre van pro és kontra példa,ezért kell jól megismerni egymást házasság előtt.

2015. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mi van ha o is ezt varja el toled?
2015. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Megértelek. Feltéve ha te is tartod magad az elvárásaidhoz, tehát te se menj át a fél városon. Tudod, annyi elvárásod legyen amit te is nyújtani tudsz.:)


Nálunk nőként nekem volt pár kapcsolatom, mire a férjemet megismertem. Neki én vagyok az első. Őt nem zavarta, hogy voltam már másokkal, de azért ő sem akart volna egy ótvar r...bancot aki 24 éves korára 15-20-30....pasival volt.


És én sem szerettem volna ha férfiként neki túl sok partnere lett volna. Pl nekem előtte 6 volt 24 éves koromig, akkor neki 20 éves kora végéig amíg megismerkedtünk mondjuk 10-12-t nem tartottam volna soknak esetleg.

2015. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hm, akkor úgy írom, hogy nem szeretnék feleségül venni olyan nőt, akin sokan átmentek, és nem belső vágyból, indíttatásból jönne hozzám, hanem csak azért, mert már mindenki ismeri, és senkinek nem kell. :)


igen, csak azt várom el, amit én is nyújtani tudok. Nem mentem át sok nőn, hiszen csak néhány komoly kapcsolatom volt huszonéves létemre. Ennek ellenére lelkileg, testileg tapasztalt vagyok, mindig is tudtam, milyen nő az, aki társam lehetne hosszútávon, más kérdés, hogy az egyező célok, gondolatok mellett sok olyan új születik, ami aztán dekompatibilissa tesz két embert.

2015. júl. 8. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!