Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy lehetne ezt helyre hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt helyre hozni?

Figyelt kérdés
Még csak alig 1 éve vagyunk házasok, van egy fél éves lányunk is, de valami katasztrófa. A lányunkat nagyon imádjuk mind a ketten, de a házasságunk a csőd szélén áll, én legalábbis nagyon úgy érzem. Mindenen képesek vagyunk össze veszni, a legapróbb dolgokon is. Hiába takarítom ki a lakást, mosogatok el stb... kb fél óra múlva már semmi nem látszik belőle, mert nem pakol el maga után, nem törli le az asztalt sem maga után mosogatni meg pláne nem mosogat. Úgy érzem nem bírom ezt tovább. Tetőzi ezt a dolgot az,hogy idén januárban felbukkant az exem, akivel 6 évet voltunk együtt. Ő irt, hogy egy közös ismerősünk elhunyt, de szerintem ez mindentől független, mert a házasságunk előtte is ilyen volt. Kétségbe vagyok esve, mert nem régóta vagyunk házasok ehhez. Együtt 2 éve vagyunk csak. Velem sem egyszerű ezt tudom jól, de egyszerűen nem megy így nekem tovább. Talán korai volt a házasság? Mit tehetnénk szerintetek, hogy helyre hozzuk? Szerintetek van köze ehhez az exemnek? köszönöm előre is válaszokat! :)

2015. júl. 26. 19:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd nem hiába mondják hogy lakva ismerni meg a másikat! Nekem a feleségem az aki egy lusta dög , és a házimunka takarítás nem nagyon megy neki. Sőtt ha én rendet teszek akkor is odarondít napok alatt. Van hogy hetekig , hónapokig hever valami szemete a lakásban valahol mert én sem rakom , dobom el kiváncsiságból hogy meddig lesz ott. Mára meguntam ezt hogy én megcsinálom helyette a házimunkát , ő meg beleszarik , nem tart rendet maga után sem. Beszéltem vele erről , nem egyszer nem kétszer. Igazat is ad nekem sokszor, persze nem mindig. Már unom ....nem akarom így leélni az életem , úgyhogy valószínűleg válás lesz a dologból, de ez csak egy dolog a sok rossz tulajdonságai közül...
2015. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!