Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férj ilyen egy idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férj ilyen egy idő után? Mi lenne szerintetek a jó döntés?

Figyelt kérdés
Férjem elég sokat dolgozik, de szereti a munkáját, nem amolyan "kényszermunkán" van. Sokszor a munkája után is vállal be plusz munkákat, sokszor már azt érzem csak azért, hogy ne itthon legyen. Sokszor hétfőtől- vasárnapig dolgozik, de pénzt nemigen látunk belőle. Ha rákérdezek miért vállal be ennyit, mindig azt mondja hogy kell a pénz. Amikor itthon van esténként nemigen foglalkozik a gyerekekkel, azt látom rajta hogy inkább idegesíti a nagyobb (9 éves). A nagyobb lány az ő lánya még az előző házaságából, de szinte semmit nem foglalkozik vele csak flegmán tud beszélni vele és szidja sokszor indokolatlanul. A kicsit nagyon szereti, vele foglalkozik is, bár azért már könyörögnöm kell szinte, hogy egy játszótérre lejőjjön velünk. Azt mondja szeret, de nemigen szoktunk még beszélgetni se ha itthon van, olyan mintha csak lakótársak lennénk. Soha sehova nem megyünk együtt, mindig a munkára hivatkozik, de ha valami barátja szervez programot olyankor meg tudja oldani hogy ne menjen be a munkahelyére. Én meg esténként sokszor már tiszta ideg vagyok a két gyerekkel. A kicsivel nincs is gond szerencsére, de a nagyobb szörnyű korszakát éli. Eddig semmi baj nem volt vele, az utóbbi 1 évben viszont elérte ez a kiskamaszkor, vagy én nem is tudom. Hazudozik, flegma sokszor és szörnyen lusta. Próbálom lefoglalni őket, egész nap megyünk jobbra-balra, játszótéren, játszóházba vagyunk, főzőcskézünk stb...de már nagyon belefáradtam, hogy én próbálok mindent megadni a nagyobbnak is, én intézem minden dolgát, iskola, orvos stb. Nem várok tapsot, vagy köszönetet, de így hogy párom meg le se sz***ja így már kezdek belefáradni. A kicsinek meg egész nap azt kell hallgatnia, hogy a nagyobbal valamiért veszekszek. Úgy érzem most mindkettőjükből besokalltam. Párommal már nagyon sokszor próbáltam beszélni, mindig azt mondja igazam van, változtat, de semmi nem történik. Alapjáraton nincs baj vele, segít itthon mindenben, próbál a kedvembe járni csak ne kelljen menni sehova. Próbáltam már, hogy foglalkozzon többet a gyerekkel de rájöttem, hogy úgyse fogom tudni ráerőltetni, hogy szeresse. Néha már eszembe jut, hogy milyen lenne külön, de akkor meg eszembe jutnak a gyerekek és arra gondolok, hogy gonoszság a részemről ha kilépnék. Így viszont folyamatosan őrlődök, van amikor boldognak érzem magam mellettük, van amikor viszont besokallok és elegem van.
2015. aug. 14. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval gonoszságnak érzed, hogy kiszakítsd a gyerekeket egy szeretet nélküli, flegma, nem törődöm szülő mellől aki látványosan lefossa a létezésüket. Szörnyű lenne tényleg...

A nagyobbik meg azért van megőrülve, mert az apja nem szereti csak a kistestvérét és gyerek fejjel ez felfoghatatlan.

Válj el, a gyereknek max jobb lesz. Az én apám is ilyen, a szüleim legjobb döntése volt, hogy elváltak és nem kellett ebben felnőnöm.

2015. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A nagylàny ahogy ìrtam is nem az én lànyom. Ha elhagynàm a pàrom akkor a gyerekeket is szétvàlasztanàm. Mikor azon gondolkodom, hogy jobb lenne egyedül, mert csak langyosvìz a kapcsolatunk, semmi fejlödés inkább csak távolodunk el, akkor eszembe jutnak a gyerekek.
2015. aug. 14. 16:16
 3/7 Bence_ ***** válasza:

Igen?

Ilyen mintát szeretnél nekik muatani?

Kényszerből benne lenni egy rossz kapcsolatba?

Inkább mutass nekik egy olyat amiben boldog a pár, hogy megtanulják lehet úgy is.

2015. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kapcsolatban őrlődöm évek óta,nekünk egy gyermekünk van.

Ne várd meg,hogy eljuss arra a szintre mint,én kiabálok,a férjemmel is(csak azért,hogy szóljon hozzám) a gyerekkel is :(

Alvászavaraim vannak,éjjel rágódom,gondolkozom.Lépni kell,mert kikészülsz.

Vagy próbáld még meg azt,hogy mikor hazamegy,Te közlöd programod van,és elmész barátnőkkel.Ki is kapcsolódsz kicsit,ő meg oldja meg a gyerekeket,játsszon stb.

2015. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha te is dolgozol ket fizetes csak eleg nem ?

Jelojetek ki heti egy kozos estet ez legyen gyerekmentes

Es szombat vagy vasarnap legyen csaladi nap kozos program.

Nalunk ez mukodik sokat kuzdottem erte

Itt is van kozos es o gyereke.

Igen sok ilyen ferj van

2015. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen nálunk is ugyanez van,plusszban még a szexhez is lusta...

Soha sehová nem megyünk,mert ő fáradt,nincs kedve,nem érdekli,stb.

És ilyenkor cseppet sem vigasztal,hogy mennyit dolgozik(én is dolgozom),mennyit segít a háztartásban,hogy nem iszik,nem haverozik...

Csak valamiért zavar,hogy 33(én)/38(ő) évesen úgy élünk mint két nyugdíjas...Szerinte nekem vannak földtöl elrugaszkodott igényeim(ja persze,hogy szeretnék heti és nem havi 2-3 szexet,még néha elmenni egy éttermebe ,strandra,vagy akár csak sétálni)mert a házasság csak a fimeken "rószaszín",mások is így élnek(max csak kifelé vetítenek),jól megvagyunk,nem veszekszünk,ki tudjuk fizetni a számlákat,tudunk kaját venni(ja és már el is fogyott hó végére a pénzünk)nem érti mi a fene bajom van...

2015. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A férfi dolgozik, a nő csinálja a háztartást gyerekeket.

Ha nem kell munkáb járnod és eltart, egy szavad nem lehet.

2015. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!