Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férj otthon gyesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj otthon gyesen?

Figyelt kérdés
Anyagilag jobban jönnénk ki, ha a férjem maradna otthon a gyerekkel. Viszont nem merném egyedül hagyni egy pici babával. Lehet furán hangzik, de néha olyan, mint egy gyerek, nem tud több dologra odafigyelni egyszerre, feledékeny is néha plusz otthon mindent megcsináltak helyette, így rutinja nincs sok a ház és házkörüli munkákban. Egy pici baba meg úgy gondolom sok figyelmet igényel, nem lehet egy pillanatra sem magára hagyni stb. Amikor màr persze nagyobb, mondjuk 1-2 éves akkor már rá merném bízni, hogy egyedül legyen vele egész nap. Mit gondoltok?
2015. szept. 29. 14:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze lehet csak rutint kéne szereznie majd benne, de ez majd szerintem úgyis idővel fog jönni.:)
2015. szept. 29. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En akkor a korban aggodnek jobban, amikor a baba elkezd totyogni...
2015. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
mondjuk mikor összeköltöztél vele akkor nem kellett a seggét nyalni és akkor önálló lenne
2015. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy kétéves gyerek több figyelmet igényel,mint egy baba,aki egész nap csak fekszik.Amikor pisilni mész,akkor is viszed magaddal vagy mi? Túlbonyolítod.Vagy mentél volna hozzá olyan emberhez,akit nem nézel le.
2015. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
1 éves kor alatt csak az anya maradhat otthon a gyerekkel. (értelemszerűen, mert az estek nagy százalékában ilyenkor még szoptatás van) 1. év után lehet otthon apuka. Egyébként elég tesze-tosza férjed van ha nem lehet egyedül hagyni a saját gyerekével.
2015. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónap után kellett vissza állnom munkába. Férjem akkor munkanélkuli volt, így megegyeztunk, h otthon lesz a babával. Veluk minden rendben volt, lassan ráérzett a dolgokra. Eloszor a hurore kiírtam papírra, h mikor van etetési ido és alvási ido. Kialakították a saját napirendjuket. Kozben ugy volt, h éjszakára beállt munkába (6 éjszaka dolgozik egy héten). Most a második gyerekkel huzzuk így. A kicsi 2 éves és jovore megy oviba.

A háztartásban mindent nekem kellett csinálni, mivel o a gyerekkel volt, de késobb már felmosogatott, ossze pakolta a játékokat stb.

2015. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!