Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évig érezted magad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig érezted magad a fellegekben a házasságodban és később, ahogy megszokottá vált a kapcsolat és a mindennapok, mi lett, hogy élted meg?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
13 éve együtt vagyok a feleségemmel! 10 éve vagyunk házasok. Nálunk nagyon fordulatos volt az első 10 év. Volt hogy majdnem külön mentünk , de volt olyan is hogy le se másztunk egymásról. Ez alatt jöttek a gyerekek, saját ház hitelre ami majdnem megpecsételte a kapcsolatunkat az anyagi nehézségek miatt. Az elmúlt 3 év változásai nagyban hozzá járultak ahhoz hogy mára már teljes harmóniában tudunk együtt élni. Inkább az lenne furcsa sőt mi több nehéz ha nélkülük kellene élnem . Mára annyira meg szoktuk egymást hogy másképp el se tudnám képzelni az életem. A mindennapjaimat köréjük epitem a napi elfoglaltsagokban . Szeretem de már nem úgy mint az előtt. A rózsaszín ködtől nem láttam a hibáit. Amikor el szállt akkor ismertem meg igazán és ő is engem . Ekkor jöttek a szürke 7koznapok és az elfogadási fázis . Itt vagy elfogadod ami az emberek egy részének nem sikerül és ilyenkor mennek külön , vagy elfogadod és meg éled azt az érzést ami a világon szerintem a leg gyonyorubb. Mindig is szerettem ahogy ma is , de ma már az életem része és semmiert se engednem el
2015. okt. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk házasok 7éve együtt..

A kapcsolat természetesen megzsokott, mégis a fellegekben vagyok,ha egy nem szimpla hétköznapról van zsó / akkor nincs erre időm, hiszen reggel nem talalkozunk, este pedig csak7körül. Amikor a napo dolgokat intézzük meg) hétvégén, vagy ha szabin vagyunk akkor minden olyan, mint az első évben, csak jobban ismerjük a másikat.


Egyébként szerintem a megszokás dolyamat, nem lehet hogy megélni..

Nálunk szerintem az lehet, hogy mindig van valami, 1,5 év költözés, közbenúj munkahelywk, felujítaa, 5. Évben házasság, most családi ház vásárlaa, lakáseladás, utána a gyerek lesz..

Tehát kb 2 éve te van valami ztira, ami miatt megújulunk..


A hazasság ilyen tekintetben nem számít szerintem.. Inkább a kapcsolatben hogy érzi magát az ember..

Hiszen nagyon nem mindegy, hogy valakik fél év vagy 5-10év után házasodnak ( bnőmék 8 a másikak 10év után kötötték ösze az életüket)

2015. okt. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam a fellegekben, de szeretem a férjemet, és minden nap hálás vagyok érte. 8 éve vagyunk együtt és nyáron volt az esküvőnk.


Néha nem könnyűek a mindennapok, de igyekszem mindig találni valamit, ami boldoggá tesz. A kapcsolatunk több mint párkapcsolat, de mindig is több volt. Ő a legjobb barátom is.


25-N

2015. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!