Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a házasságotokat milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a házasságotokat milyen vagyonnal indítottátok? Rendelkeztetek már valamilyen ingatlannal, ingósággal?

Figyelt kérdés
Ha összeadjuk a kettőtök vagyonát mivel kezdtétek a házasságot?

2015. nov. 25. 10:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt egy szatyor ruhám, neki meg egy kis lakása ... a lakásért vettem el :-P
2015. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint az első, nekem volt pár saját cuccom, neki lakása, autója. (de nem a lakásért mentem hozzá, jobban örültem volna ha nincs lakása - szegény örökölte)
2015. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeházasodtunk, mindkettőnknek volt kisebb ingatlana. Az enyémben laktunk, az exem az övét őrizgette magának, soha nem tette be a "közösbe". Akkor sem, amikor gyermekünk született, nagyon kellett volna bővíteni. Végül más problémák miatt mentünk szét, de azért ez is tüske volt bennem, hogy ami az enyém volt, az közös lett, ami az övé, az nem.
2015. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Már az egyetemeink elvégzése után sok évig dolgoztunk és minden forintot félretettünk. Így a házasság idejére lett egy közös tulajdonú lakásunk és egy autónk meg némi félretett pénzünk.
2015. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy lakásom, némi külön pénzem a bankban, a férjemnek nem volt vagyona. Autót a nászajándékpénzből vettünk.
2015. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
1-1 szatyor ruhával és egy közös gyerekkel, ő volt a mi kincsünk :)
2015. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

#5:

Már megint itt vagy drágám? :*

2015. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mínusszal indítottunk, hiszen hitelbol vettuk a kozos házunkat.
2015. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
Hát még ugyan nem vagyunk házasok, de gyanítom, hogy ruhán, meg pár apróságon kívül kb semmivel nem indulunk majd. :D De szerintem így a legjobb. :))
2015. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szüleim jóvoltából egy kis lakásom, neki kb. 2 milliós diákhitele.

Az esküvőt közösen spóroltuk össze, illetve tettünk félre korábban is a közös lakásra. A nászajándékból kifizettük a diákhitelt, így egy 34 nm-es kis lakással és 2,1 millió forint megtakarítással kezdtük a házasságot.

2015. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!