Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen gyakori manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyakori manapság a megcsalás? Aki csalta már meg a párját: miért tette? Mi nem működött? Bevallotta?

Figyelt kérdés
Recepciós vagyok egy hotelben, sokszor jönnek egyéjszakás párok. Soha nem szoktam, de most az egyik ilyenre rákerestem Facebookon.."Boldog" házasságban él fél éve. Komolyan képesek pár órákért becsületes összegeket elbaszni egy szobára. Miért csinálnak ilyet az emberek? Én még nem csaltam meg senkit, soha nem is tenném. Nektek mi a véleményetek? Ki volt már ilyen helyzetben?
2015. dec. 13. 02:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom hogy nagyon sok férfi nem akar hétvégi apuka lenni csak azért mert otthon gyakorlatilag már nem kap szexet de ő igényli. Ha elhagyná a családot, akkor az lenne a baj. Ő pedig nem menne el, csak ki akarja engedni a gőzt. Etikus? Nem. Gyakori? Igen. Ítélkezni persze mindig könnyű.
2015. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Carragher_x ***** válasza:

"Miért ilyen gyakori manapság a megcsalás?"

Régen sokkal gyakoribb, vagyis inkább tartósabb volt a megcsalás, semmiképp sem ritkább:) Ha vki vmi miatt nem akarja vagy nem tudja otthagyni a párját, jön a megcsalás, mert mindenki férfi és nő akar lenni. Ha ezt a párjával nem sikerül már felszínre hozni, akkor másnál próbálja.

2015. dec. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem megcsalt a ferjem,ugy,hogy heti 5x volt szex,ami iszonyat jo volt.Az utolso nalig osszebujva aludtunk el es csokkal valtunk el,mindent megbeszeltunk egymassal(ezen kivul),gyereket terveztunk(terges lettem) mindekozbe meg cssalt,pedig mindenunk megvolt,mindent megkapott....Imadtak a baratai is,tudtak jol h milyen vagyok vele.Mellesleg hazias is vagyok,szulei is imadtak.Koleganojevel csalt meg,elvaltunk.Maig nem ertem,de mar nem erdekel.En ferjnel vagyok,ket gyerek anyukaja...O egyedul es sopankodik!
2015. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es! Ítélkeztem én? Nem tisztem..

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 18. 00:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előttem szóló válaszolónak szólt, a 10-nek.
2015. dec. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!