Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszú kapcsolatban vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban vagy házasságban volt már olyan gondolatod, hogy talán mégsem jól választottál?

Figyelt kérdés

Volt olyan érzésed, hogy van olyan ember, aki jobban illene hozzád?

Mi hozta elő ezt a gondolatot?


2015. dec. 30. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan gondolatom volt, hogy talán mégsem jól választottam. A gondolatot általában az hozta ki, hogy igazam volt. Mármint, tényleg nem illettünk össze, olyan konfliktusaink voltak, amik egy párkapcsolatban nem biztos, hogy elő kellene jönnie. De olyan érzésem, hogy van valaki, aki jobban illene hozzám, csak egyszer volt. Akkor cselekedtem is. Ugyan nem házasságot meg gyerekeket, de több éves kapcsolatot rúgtam fel ezért az érzésért. Az idő engem igazolt. Jelenleg már hosszabb ideje vagyok együtt az immáron férjemmel, mint az exszel voltam, és soha ilyen gondolatom nincs. Szerintem ezúttal jól választottam, ezért sem zaklatnak ilyen gondolatok.
2015. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, fél éve házasodtunk össze, soha nem gondoltam arra, hogy nem ő a megfelelő ember számomra. Az előző pasimmal 1,5 évig voltam, azt nem nevezném hosszú kapcsolatnak, de már az elején éreztem, hogy nem jót választottam, azért mert már az első pár hónap után éreztem, hogy nem tetszik nekem külsőre annyira, nem volt jó a szex, mindenről mást gondoltunk..szóval elég sok jel arra utalt, hogy nem lesz ez jó nekem..
2015. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Még soha nem volt ilyen gondolatom...
2015. dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az, hogy megismerkedtem valakivel, akivel jobban éreztem magam, jó volt a közelében lenni. Meg akartam ismerni közelebbről, kíváncsi voltam rá túlságosan is.
2015. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok ember gondol erre.. az hozza elő a gondolatot, hogy 5-10-15 év után ráébredsz, talán nem jol választottál. Mivel sztem roppant kevesen olyan szerencsések, hogy az igazit megtalálják, ezért sokakban felmerül a kérdés.
2016. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen jelenleg van ilyen gondolatom.Tudom,hogy nem a megfelelő emberrel vagyok együtt.Elég sok probléma merült fel köztünk.Teljesen eltér a személyiségünk.Most azon vagyok,hogy változtassak a helyzetemen.Nem lesz könnyű,mivel van egy kislányunk.A férjemmel nem vagyok boldog.És van valaki aki tudom,hogy jobban illene hozzám.Mivel az útjaink elég sokszor keresztezik egymást,az nem véletlen.
2016. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak ilyen van.

Talán az, hogy most is miatta virrasztok, pedig nemsokára indulnom kell dolgozni, hogy eltartsam.

2016. jan. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!