Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél ilyen kapcsolatban...

Lennél ilyen kapcsolatban vagy elítéled? Te hogy választottál?

Figyelt kérdés
A kapcsolat komoly, 20 és 30 közöttiek vagyunk. Én vagyok a nő. Párválasztásban elsősorban nem az érzelmek, nem a szerelem számított, hanem az észérvek. A férfi jó, kedves, elnéző,jó munkája van, eltart, ha kimondok valamit másnap megkapom, szeret, akkor halálosan szerelmes volt. Én tisztelem a jó tulajdonságait, és láttam benne a jó lehetőséget, és hamar megszeretem azt, aki jó hozzám. Tehát megszerettem őt is. Szexben minden ok. Meg tudjuk beszélni a dolgokat,bármit, mint egy baráttal, lehet, éppen azért mert nem "lángolunk" úgy egymás iránt. Viszont azt tudom hogy ő az, akivel le tudnám élni az életem, de nem az, aki nélkül nem. Megijeszt néha, hogy akkor már sosem fogom átélni azt az igazi szenvedélyt? Viszont az múlandó. Dobjam el érte a biztonságos és kényelmes életem vagy örüljek hogy ez megadatott és inkább maradjak ahol vagyok?
2011. júl. 26. 11:18
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
55%
Szépen körítetted. Te egy pénzes pasi ribanca vagy....
2011. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Én a párom szeretetét nem tudnám eldobni némi pénzért és biztonságért. Szerintem mindkettőt (a szeretetet, szerelmet, lángolást és a pénzt, biztonságot) lehet egyszerre. Persze kicsit nehezebb és munkásabb...mi évek óta együtt vagyunk pénzünk még nincs, de pár év és remélem az is kialakul...

Én inkább szerényen a párommal mint gazdagon valakivel akit nem szeretek...

2011. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
84%

Nem ítélem el, és nem lennék ilyen kapcsolatban.


El tudok képzelni olyan egyszerűen működő nőt, akinek elég a jólét és egy ilyen kapcsolat.

Én saját magamat nem tudom elképzelni ebben.


Viszont: jó munka, pénz, ajándékok... ezek elég könnyen ugranak a mai világban, és mi marad akkor a közös életetekből...? Ő az, aki ha elveszti az állását, baleset éri, megbetegszik, stb. akkor is ki tudsz tartani mellette? Vagy ha jön egy "csóró egyetemista" srác, akinek csak a szemébe nézel és hirtelen hevesebben ver a szíved, akkor is hűséges maradsz?

2011. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem szeretnéd nem tudnál vele együttélni.A szerelem előbb-utóbb elmúlik, nem veszítettél semmit.A szex jó, ami azt jelenti hogy mégiscsak van szerelem.
2011. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Lehet ez így durván hangzik, de legalább addig várj, amíg egy konkrét személy nem jelenik meg az életedben, akiért elhagynád ... Ha pedig a változatosságot szereted, akkor ne húzd a kapcsolatot. Kíváncsi lennék, a párod mit gondolna erről, amit ítál. Lehet ő is hasonlóképp gondolkozik?
2011. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
igen, lehet, de engem el is vett feleségül, és a helyzet ennél kicsit bonyolultabb, mert ismertem már akkor is amikor még nem is volt olyan pénzes.
2011. júl. 26. 11:24
 7/52 anonim ***** válasza:
41%
maradj vele, odavaló vagy! pfej
2011. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Szia az én nővérem ugyan ilyen kapcsolatban volt ők már össze is házasodtak és van egy 4 éves fiúk a nővérem azt mondta hogy ez a kapcsolat azért jó mert nincs az a lángoló szerelem nem idegeskedik meg hasonlók. Aztán most elváltak mert a nővérem beleszeretett valakibe és rájött hogy szerelem nélkül nem lehet élni akármilyen kényelmes. Nálad is úgy lesz hogy egy idő után úgyis megtalálod azt akibe beleszeretsz és nem fogsz tudni ellene semmit tenni. Ez az élet rendje. De ezért mert nem vagy szerelmes azért ne hagyd ott. Élj a mának és járj nyitott szemmel. Szerintem.
2011. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Ez nem a pénzről szól nálad hanem a kényelemről. Előző voltam.
2011. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
66%
Mi a fontosabb? A biztonság? Vagy a szerelem, ami úgy is elmúlik? Én maradnék a helyedben. De te tudod mi a fontosabb neked. Én már kerülöm a szerelmet. Hülyeség. Elmúlik, mar, fáj. Nem kell.
2011. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!