Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig lehet bírni így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni így egy házasságban?

Figyelt kérdés
Idén leszünk 10 éves házasok,van egy 6 éves fiunk,akit a férjem nem akart,csak beleegyezett,hogy jó,legyen. Odáig fajult köztünk a dolog,hogy nem beszélünk szinte semmiről,nem érdeklik az én dolgaim,az iskolai eredményeim,amit munka mellett csinálok és amire én nagyon büszke vagyok.Most közölte velem,hogy ne érdekeljenek engem az ő dolgai,úgyis csak a pénzt akarom tőle.Mert én semmit nem csinálok és csak sétálgatok a gyerekkel.És amúgy is hogy nézek ki,meg nem kell a gyereket hülyének nevelni,ha már én az is vagyok.Itthon semmit nem segít,mert ő dolgozik.De azt nem érti meg,hogy én is és mellette még ezernyi más dolgot is csinálok.Annyira jó lenne ha lenne valaki,akihez odabújhatnék,akit érdekelne,mi történt velem és ő is elmesélné,hogy vele mi történt.Akivel hármasban el lehetne menni sétálni egy kicsit.És nem nézné el,hogy felhőszakadásban is kerékpárral járok úgy,hogy a családban van 3 autó.De nekem egy sem jár,mert ő bizony nem fogja tankolni nekem,ezt hogyanis gondolom.
2016. febr. 28. 13:33
1 2 3
 1/25 aperitif ***** válasza:
95%

Uhhhh...

Szerintem ott kezdődött a gond, hogy a férjed nem akarta a gyereket, csak beleegyezett. Innentől kezdve szerintem ő áldozatnak érzi magát, akit becsaptak, akit akarata ellenére tettek apává. És pont így is viszonyul hozzátok. Kolonc a nyakán... Ez nagyon szomorú. Ha nem tudtok valahogy közeledni egymáshoz, akár szakember segítségével, akkor sok jót nem jósolok ennek a házasságnak.

2016. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Ezt kérlekszépen semeddig, a férjed ef arrogáns bunkó és addig váljatok amíg a gyerek nem szenved miatt.
2016. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy percig sem maradnék vele.Jól írta az első, hogy koloncnak érzi a gyereket,de szerintem téged is. Tovább megyek, szerintem meg is csal. Válj el minél hamarabb!
2016. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Menj el dolgozni állj saját lábra én semmibe nézem az ilyen nőket
2016. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem sokáig. Nem értem, hogy mehettél hozzá és szerintem már gyereket sem kellett volna vállalni. Úgy látszik elég hamar megmutatkoztak a jelei, hogy ez egy működésképtelen kapcsolat. Tanulj belőle, hogy ami nem megy, azt nem érdemes erőltetni.
2016. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

dolgozok,mint már leírtam,csak a fizum nagy részét elviszi a közös hitel.

régen nem volt ilyen.vagy jól titkolta.

utólag már rájöttem,hogy nem kellett volna gyereket vállalnom vele.de ez már késő bánat.csak a múltkoriban már meg is mondta,hogy nem tud és nem is akar a gyerkőccel játszani.csak az fáj nagyon,hogy ő nem csinálja,vizont az nem jó,ahogy én csinálom.

2016. febr. 28. 15:16
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

Dolgozol, van fizud. Mennyi? Elég arra, hogy külön költözz? Akkor mire vársz?


Ez így gyötrelem lehet...

2016. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

De ez már nem házasság, csak egy lakásban laktok!

2016. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

van fizum,de mikor a hitelt befizetem,35000 ftom marad.ebből meg nem ugrálhatok.

és igen,gyötrelem.sokszor fáj a szívem,mikor olyan családokat látok,ahol az apuka szívesen van a másik két emberrel a családból.

2016. febr. 28. 15:20
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Mondta neked, hogy nem akarja, mégis beleegyezett. Nem követelheted így tőle, hogy szeressen titeket... szerintem pont ezért utált meg téged...

Úgy érzi, a gyerekkel láncoltad magadhoz.

2016. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!