Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni az okoskodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az okoskodó rokonokkal? Mi tudjuk, hogy mit hogyan akarunk megvalósítani az esküvőn, de valaki mindig beledumál. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Eleinte titkoltuk, pont emiatt. Anyós már emlegette a vőfélyt meg a zenekart, de mi nem akarunk ilyet, hanem egyszemélyes zenészt(akár dj is lehet, láttam már ilyet). A másik, hogy elmentünk az egyik rokonához, aki 2 órán keresztül magyarázta, hogy mi mennyire nem értjük a dolgokat, miért nem így meg miért nem amúgy csináljuk, meg nincs tervünk, meg eleve miért MI EGYEDÜL VÁLASZTOTTUK KI AZ ESKÜVŐ IDŐPONTJÁT??? Hogy mi? Nekem akkor van szabim, meg a páromnak is, és a szabiba beleesik még egy esküvő, tehát az a 7vége is kilőve eleve... de miért is kellene nekem másokat kérdezni a saját esküvőmről? Szóval bármit meséltünk, hogy így és így lesz, biztos, hogy valamit belekötött. Nem szóltam semmit, de eléggé elment a kedvem az egésztől. A végén, amikor már mentünk, akkor meg azt mondta, hogy naivak vagyunk mind a ketten. Ja és nem egy idős rokon, hanem egy 30 körüli lány.

2016. márc. 30. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek okoskodni.Sok ilyet allottam már,hogy ilyenkor mindenki meg akarja mondani a tutit.Ha az esküvőre terelődik a szó,rögtön le kell állítani a beszélgetést,semmilyen részletet nem kell elmondani,csak azt,hogy ti már megoldottátok.
2016. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Te ne mesélj az esküvőről, ha megkérdezik akkor mondd azt, hogy meglepetés.

Ha más mesél, akkor mosolyogj és bólogass. Majd abbahagyja. Mellette azért hallgasd is meg, mert sose tudhatod, ki és mikor ad egy jó ötletet :)

2016. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én pont ilyen miatt tartok ott, hogy menjünk el szülőkkel aláírni, a kedves rokonok meg majd megtudják úgyis vkitől és kész!


amúgy ti szervezitek, és azt hívtok akit akartok, tehát a kedves rokonlánykát nem kell meghivni

2016. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!