Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Boldogtalan vagyok a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok a házasságomban. Van megoldás?

Figyelt kérdés
19 éve élünk együtt. 2 gyerekünk van, akik már tinédzserek. Már a kis gyerekes korban éreztem, hogy nagyon eltérő személyiségek vagyunk, de akkor lefoglaltak a gyerekek. Most több időnk lenne egymásra. Ismerkedem a férjemmel. Az eredmény katasztrofális. Beszélgetés: Tudálékos és kioktató. Szex: csak egy héten egyszer, mert szerinte ha többször van nem az igazi az orgazmus.Társasági élet: A TV-t nézi egész nap , film után film./ szerencsére vannak barátnőim akikkel tudok beszélgetni.) A jó oldala, hogy gyakorlatias, a hétvégi nagy bevásárlást mindig ő intézi (ragaszkodik hozzá). Varr -géppel- , sok mindent megjavít. Nekem hiányzik a jó beszélgetések, némi társasági élet, a szexuális igényem is több lenne. 3 napot nincsenek itthon a gyerekeink. Hát ez maga a katasztrófa. Egy elvált barátnőm hívott "bulizni" nem mentem el. Kisvárosban élek...... Szerintetek mi lenne megoldás? Amiket írtam az szerintetek elég ok válásra? Ja és még az, hogy jó apa. Átlagos napokon a gyerekeimmel való társalgás pótolja, hogy vele szinte semmiben sem egyezünk. Szerintem a maga módján szeret engem.
2015. aug. 22. 21:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Én már világba menekülnék ha ez lenne itthon:DD


" Ismerkedem a férjemmel. "


19 év után?:DD ez nagyon tetszett:DD


"Varr -géppel- , sok mindent megjavít."


Arany embör, nem is tudod mennyit spóról neked:DD


*Szex: csak egy héten egyszer, mert szerinte ha többször van nem az igazi az orgazmus.


Ezen behaltam:DD

2015. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
55%
Hasonló cipőben járok. A férjem mindent megcsinál itthon, szuper APA, a lányom imádja. Türelmes, stb. De nekem kevés. Valószínű, neked is ez a bajod. Választani kell, vagy beleposványodunk, vagy váltunk..
2015. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk havi 1 van,de nem válok. A beszélgetés,közös program jobban hiányzik.Megoldom úgy,hogy kész tények elé állítva grillpartyt szervezek barátokkal,illetve én is eljárok tornázni,néha barátnőkkel sütizni.Azóta jobban érzem magam,előtte rengeteget sírtam.Nem mondom,hogy nem hiányzik egy jó társ,de így egész jól elvagyok.
2015. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Sajat magad untad meg a gyerekek megnottek unatkozol ezert tole varod a megoldast.

Foglald le magad

es ismerkedj tovabb a ferjeddel meglatod jobb lesz pl hetvegi kozos kirandulas wellnes hegyi tura stb stb

kozos program osszekot

2015. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
sze xmeg : orulj neki heti 1x van sokal tobb mint amit a legtobb ferfi nyujt 40 felett
2015. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

5 micsoda?????:DDD


47 éves ember napi 1 minimum:D már ha hagyják:D

2015. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
4-es! Programokra én is gondoltam. Reménytelenül konzervatív. Wellnes: Utálja a meleg vizet, Maszírozás: Őt senki ne tapogassa. Szauna: Nem fog ott lenni ahol mások izzadnak. Kirándulás: dolgozik Ő egész héten, szabadnap örül ha a V-t nézheti. Társaság: elég egész héten a munkatársait hallgatni..... Ez van. Egy öregedő, savanyú, morgós ember lett
2015. aug. 22. 22:45
 8/35 anonim ***** válasza:

7 "őt senki ne tapogassa"


Tapogasd te, hogy fiatalodjon:D


Miért nem csempészel be kis humort, hogy kizökkentsd a savanyúságból? hidd el egy önfeledt nevetés, móka, játék,csiklandozás, kicsit vissza menni gyerekbe-rengeteget jelent, meg kicsit te is feltöltöd magad energiával:D

2015. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Aztán ha a kamaszok is beszállnak a mókába (beszoktak egyébként, és nem kell kétszer kérni őket) akkor meg az egész családra jótékony hatással lesz:)
2015. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Háát. A gyerkőcökkel én szoktam jókat nevetni. A férjem ilyenkor csak figyel bennünket. A csikizésre nem vevő. Hetente egyszer elkezd udvarolni, ez szinte már szertartás. Hihetetlenül merev, nem hiszem, hogy ez ellen tudok tenni valamit.
2015. aug. 22. 22:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!