Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez egy házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy házasságban?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy - saját bevallása szerint - barátnője, akit már hosszú évek óta ismer. A nőnek is van kapcsolata, már gyerekei is és állítólag tényleg csak barátok - bár nem tudom, mennyire lehet férfi és nő között barátság - és rendszeresen beszélgetnek, telefonon chetelnek. Mindenféle témáról dumálnak, így a párkapcsolati problémáikat is megbeszélik. Én ezen nagyon ki vagyok akadva, mert úgy látom, bizalmasabb viszonyban van egy számomra idegen nővel, mint velem: ha valami gondja van, azt nem beszéli meg velem, én nem tudok semmiről. Már 6 éve házasok vagyunk, de most komolyan felmerült bennem, hogy elhagyom. Ha velem nem tud őszinte lenni és kibeszél a hátam mögött, akkor mi értelme a kapcsolatunknak? Ráadásul, ha úgy érzi, van valami gond közöttünk, azt miért nem velem beszéli meg, hiszen én nem is tudok róla, hogy lenne valami probléma. Hiába kérdezgetem, folyton csak azt hajtogatja, hogy ők csak barátok, nincs egyéb közöttük. Hihető ez?
2016. jún. 10. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Számodra idegen, számára viszont nem. A barátságukkal és a bizalmas kapcsolatukkal pedig semm8i gond. Nekem is van ellenkező nemű bizalmas barátom. Már 10 éve barátság, később sem fog változni.


Az inkább probléma, hogy veled nem beszéli meg a bajait és ha netán veled van gondja, akkor arról te nem tudsz.

2016. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van férfi barátom, régebbről ismerem, mint a férjemet. Sok mindent megbeszéltem vele, de vannak témák, amik csak a férjem és rám, vagy a feleségére és rá tartoznak. Ezek szerintem tabuk, mindenkinek a saját párjával kell tisztáznia, megbeszélnie. Ettől még működik a barátság, sőt pont ettől működik a barátság, hogy egy bizonyos határt nem léphet át. Ha mégis, akkor az már feszültségeket okoz a felek párkapcsolatában, és ez nem egészséges.
2016. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én idáig úgy tudtam, hogy régről ismerik egymást, de csak ismerősként, legalábbis soha nem mondta, hogy ők ilyen jó barátok. Állítólag olyanokról beszélgetnek, hogy a nő házasságában az intim életükkel van probléma. Nekem ez magas és elfogadhatatlan. Ez nem tartozik másra, még ha az egy legjobb barát is! Legalábbis szerintem. Ezzel az erővel a mi intim életünket is kibeszélhetik. Nem?
2016. jún. 16. 18:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Nos ha már mindenki olyan okos..Nektek nincsenek barátaitok? Talán nincs egy olyan valaki az életetekben a párotokon kívül akivel meg lehet beszélni minden problémát? Összeveszel a pároddal nagyon haragszol rá és ezt vele beszéled meg? Én általában a legjobb barátommal beszélem ezt meg. Ezt nagyon de nagyon túldramatizálja mindenki. Nekem egy pasi a páromnak egy csaj a legjobb barátja. Igen féltékeny vagyok én is rá és gyűlölöm a csajt de könyörgöm mindenkinek kell egy olyan valaki akivel megbeszélik a bajokat. Ő egy lelkitárs akivel képes bármit megosztani. Ezt fogadd el vagy hagyd el kész. Ha valami történt is köztük nyílván azért nem hagyott el vagy nem jött össze vele mert ő csak is kizárólag barátként tud rá gondolni és téged szeret. Tapasztalatból mondom.
2016. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én se az ellenkező nemű baráton paráznék, - nekem is van, volt, miért is ne lenne?

Ami nem fér egy párkapcsolatba, nemhogy egy házasságba, az ez:

"ha valami gondja van, azt nem beszéli meg velem, én nem tudok semmiről. "

2016. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!