Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem őt választottad, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őt választottad, mert nem volt veled egy szinten. Utólag megbántad v. jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is tanácsot akarna adni a témában, leszögezem nem vagyok érintett, csak érdekel a téma. Szívesen fogadok privátot is!

Az most mindegy, hogy anyagi vagy szellemi szinten voltak különbségek. Ha lehet csak az érintettektől várom a megtapasztalást. Kérdést, oltást máshová! Köszönöm!!



2016. jún. 19. 21:27
1 2
 11/16 fru_ ***** válasza:

"Az most mindegy, hogy anyagi vagy szellemi szinten voltak különbségek. " - pedig nagyon nem mindegy.


Ha szellemileg nem álltok közel egymáshoz, akkor közel se kerültök, az anyagiak meg hát elég gyorsan változnak.

Én messze szegényebb voltam, mint a feleségem, aztán mégis bő 20 évig együtt voltunk

2016. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Anyagilag nem voltunk egy szinten, de ez inkább őt zavarta, mint engem. Nem tudta elviselni, hogy nem vagyok rászorulva, ugyan akkor ő nem engedhetett meg magának sok mindent, amit én gond nélkül kifizettem volna kettőnknek is akár. Ebből rengeteg konfliktusunk volt, úgyhogy szakítottam vele és nem bántam meg.

A mostani párom is szerényebb anyagi körülményekkel rendelkezik mint én, de szerencsére ő teljesen jól kezeli ezt a kérdést.

2016. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szellemileg nem voltunk egy szinten, ő ezt valószínű érezte és aggresszivitással, folyamatos beszólogatással, szivatásokkal kompenzált.

a szex nagyon összhangban volt, úgyhogy, miután szakítottam vele, még összejárogattunk dugni.


de később nagyon megbántam ezt a kapcsolatot, nem kellett volna belekezdenem, mert csúnya volt a szakítás, mindent megtett, hogy bosszút álljon, ráadásul egy munkahelyen dolgoztunk...végül elmentem egy hosszú külföldi tanulmányútra, ott hamar kihevertem az egészet...

2016. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akoholista nő volt, nagyon szerettem, de nem bántam meg hogy nem őt választottam. Mai napig az.
2016. okt. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én eleve olyannal nem is jönnék össze, akivel szellemileg nem vagyunk egy szinten.


Az anyagi részt viszont nem tartom fontosnak.

2016. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vannak áthidalható és áthidalhatatlan különbségek. A szellemi (értelmi képességek, érdeklődés, műveltség) számomra áthidalhatatlan. Ha az első egy-két randin kiderül, hogy nem vagyunk egy szinten, akkor számomra érdektelenné válik az egész kapcsolat.

Az anyagi különbségek áthidalhatóak, egy ideig. Volt egy barátom, akivel szellemileg nagyon egy szinten voltunk, viszont ő anyagilag (egy rossz döntés miatt) nullán állt. Ezt úgy kell érteni, hogy egy találkozót azért mondott le, mert nem volt 350 forintja egy buszjegyre. Két évig tartott, és nem miattam lett vége, ő sokallt be ettől a helyzettől. Ez utóbbit sokáig sajnáltam, de nem az én döntésem volt. Ahol én döntöttem, azt nem bánatm meg.

2016. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!