Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem munkanélküli volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem munkanélküli volt, két hónapja dolgozik és már nem adja haza a keresete javát mint régen, hanem nagy kegyesen ad belőle valamennyit, ez rendben van?

Figyelt kérdés

Én kb 250- 300.000 Ft- ot kapok és a számlákra, gyerekeinkre, étkezésre, benzinre, a családra költöm.

A férjem kb 500.000 Ft körül keres, ad belőle 100.000 Ft- t, illetve nem adja oda, hanem programokat finanszíroz belőle főként a gyerekeknek.

Törlesztőrészletünk havi kb. 60.000 Ft.

Megváltozott a velem való bánásmódja, hiába kedveskedem neki teljesen közömbös marad irányomba, ha rákérdezek miért, akkor azt mondja, hogy fáradt.

Én is nagyon keményen dolgozom mégsem viselkedem így vele.


2016. jún. 24. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

szerintem üljetek le és mond el te hogyan látod és mondja el ő is...


23F

2016. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Más alig keres 130-at neked meg az a problémád hogy csak 100-at ad a te majd 300-as fizetésedhez. Nem mondom ehez pofa kell. Cseréljünk helyet. Örülnék annak 250-nek is te meg élj 80 ezerből. Akkor nyavajoghatsz hogy kevés. Plusz örülj hogy a férjed keres annyit amit a gyerekekre fordít. Egyszóval sajnálod tőlük hogy apa figyel és költ rájuk? Ha ennyit dolgozik ne csodálkozz hogy fáradt és semleges.
2016. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

A munkanélküli férjed mégis milyen jövedelmet adott neked eddig?


Amúgy nem teljesen értem a kérdésedet. Nem adja neked a pénzt, de kifizeti belőle a gyerekek költségeit, vagyis arra költi, amire te is költenéd nem? Ha úgy érzed keveset ad bele a számlákba és egyéb költségekbe, akkor nyisd ki a szád, és mondd meg, hogy támogasson jobban, mert most épp szükség van erre/arra, de neked már nincs rá kereted.

2016. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Mit dolgoztok hogy ennyi keresetetek van? Sokan alig keresnek 100-at. És boldogan élnek. Látom a sok pénz sem jó.
2016. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Ezek szerint nem közös a kassza?


#2 Senkit nem érdekel, hogy te 80ezerből nyomorogsz. A kérdező fizet majdhogynem mindent, apuci meg tartalékol magának?! Aztán lelép és a kérdezőnek 0 tartalék, apuci meg vígan lubickol. Nekem ebből ez jön le.


Kérdező, ülj le és beszéld meg vele a dolgot.

2016. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
#4 A te válaszodnak sincs semmi értelme. Más 100-ból él. És? A Kérdező és a családja pedig nem, ettől függetlenül a helyzetük nem jó.
2016. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5. Válaszoló!

Pontosan erről van szó.

2016. jún. 24. 12:20
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

2es, mégis hogy jön ide az, hogy te csóró vagy, és mivel a Kérdező jobban keres, fogja be?? :D ja, szar neked, tégy érte, hogy jobb legyen.


Kérdező, ez így nagyon nem normális? közös kassza? ha azt nem akartok, akkor pedig legalább egyenlő mértékben tegyetek a közösbe a közös és a gyerekek kiadásaira.


nem hinném, hogy ezt egy házasságban ne lehetne megbeszélni.

2016. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a férjednek,hogy amihez neki van joga ahhoz neked is.Ha ő a fizuja 1/4-ét adja a közösbe akkor te is,a többit meg majd magadra költöd meg a gyerekek programozására.
2016. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%

Azért ez milyen már hogy a 2-essel b.....sztok együttérezni, de a gazdag kis pénzéhes .......ának meg nyaljátok a seggét! Mekkora álszent mocskok vagytok!


Apuka meg jólteszi ha támogat belőle fiatal lányokat. Mert a napnál is világosabb hogy mire költi. A helyében én is ezt tenném!

2016. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!