Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas férfiak, nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, nők miért leveleztek más házasokkal?

Figyelt kérdés

Meguntátok egymást? Vagy szexpartnert kerestek?

Apám üzenget egy nővel és rá is kérdeztem de azt mondta csak barátok!

Anya nem tudja, mert keveset van apával.

Félek mert az ilyen nők lehet többet akarnak, meg attól, hogy apa becsap. (L)



#megcsalás #barátkozás. Szerető #csevegés.
2016. aug. 9. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Faterom is így kezdte, aztán lelépett valami nyomival. :D de mondjuk azért volt "magányos", mert anyu 3 munkahelyen dolgozott, hogy mindent ki tudjon fizetni, amíg fater letagadta a fieztése felét viszont itthon mindent orrba-szájba használt. Folyamatosan ment a tv, folyt a víz, égett minden villany ès egyfolytában ment a fűtès.

Figyelj! Ha menni akar úgyis menni fog, ha meg nem akkor nem. Lehet tényleg csak barátok, ilyen is van! Nekem is sok fiúbarátom van, pedig 11 éve párkapcsolatban élek és sokukkal napi szinten beszélek, minden hátsó szánd3k nélkül.

2016. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Apám pl. munka miatt sok embert ismert meg, már nyugdíjas, de van, akivel munkán kívül is jó haverok, neten beszélgetnek, de ennyi, esetleg ha valami céges rendezvényre hívják, vagy felkérik bedolgozni, vagy összejönnek bográcsozni a régi kollégák, akkor találkoznak személyesen is.

Akár van gond, amire gyanakszol, akár nincs, ne szólj bele.

2016. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szeritem nem biztos,hogy a nő akar többet, hanem a papád, sajnos a férfiak nagy része ilyen, anyudnak kéne lépni.
2016. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Titusztitusz ***** válasza:
77%
Azért szerintem ne gondolj rögtön a legrosszabbra...Vannak emberek,akik szeretik a virtuális levelezéseket-cseteléseket...Lehet hogy az apud is ilyen...De egyszerübb volna,ha ezeket a kérdéseidet inkább neki tennéd fel...Ő valszeg pontosabb választ tudna adni a "miértre"...
2016. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!