Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugyan mi értelme van ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan mi értelme van ennek az egész viccnek?

Figyelt kérdés
Gyerek nemzésen túl semmi értelmét nem látom. Minden házasság rossz, ha más nem azért mert eltérő szexuális igények vannak és ez kiütközik 10 éves távlatban. Mi értelme ennek a házasság nevezetű komédiának? Felük elvál a maradék 3/4-e meg vegetál. Meséljetek kérlek!

#a.nagy.házasság.átverés
2016. aug. 14. 00:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ilyen borúsan látod a dolgokat. Nem tudom miért jó ez egyeseknek, hogy folyton azzal jönnek, hogy minden házasság sz.ar. Irigység talán? Mindenesetre szar lehet neked. Elárulom egyébként, hogy sokan házasság nélkül is csak vegetálnak egy kapcsolatban.
2016. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Annyira unalmas és egyben szánalmas ez a kérdés. Gondolom neked szar családban kellett felnőnöd, amiért sajnállak. Valószínűleg a szüleid is idióták, mint te.
2016. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
fejtsd már ki h miért vagyok idióta! de úgy sem fogod, mert semmi olyat nem írtam ami alapján idiótának lehetne elkönyvelni...
2016. aug. 16. 02:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező nem vagy idióta.Fogadd el, hogy vannak házasságpártiak.Nem mindenki válik el, vannak jó házasságok még, attól függetlenül, hogy te értelmetlennek találod.Neked nem muszáj házasodni, ha nem akarsz.
2016. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!