Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi változott a férjem más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott a férjem más lett? Mintha uralkodni akarna rajtam

Figyelt kérdés

4 Éve vagyunk házasok

A napokban furcsán viselkedett a férjem rá kérdeztem de mit is vártam a válasz semmi


Tegnap kijelentette hogy olyan nőre vágyik, aki elfogadja, hogy ő énközpontú, és ha én nem leszek hajlandó lemondani a saját igényeim nagy részéről el fog válni tőlem


Azt Szeretné, ha elismerném hogy ő mindent jobban tud nálam


Nem lehet már saját véleményem nem hallgat meg nem beszéljük át ezt a dolgot

Teljesen megváltozott


Mit tegyek?

Miért nem képes elfogadni hogy emberek vagyunk mindekinek megvan a saját gondolata véleménye



2016. szept. 14. 05:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én másra nem is vágyom csak erre

Mind a ketten dolgozunk elhiszem tudom hogy fáradtak vagyunk a munka végén de szerintem nem nagy kérés 1 hónapja 4-5x elmenni együtt eltölteni egy kellemes napot

2016. szept. 14. 16:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Találj ki valami izgalmasat. Olyat ami merőben eltér a szokásos kikapcsolódástól. Az talán felrázza..
2016. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ezzel az a probléma hogy a férjem ezt kényszernek veszi

Úgy gondolja hogy belekényszeritem olyan dolgokba amit ő nem szeret


Sok olyan dolog van amihez nekem nincs kedvem mégis megteszem érte

Én hajlandó vagyok kompromisszumot közti ő viszont nem

2016. szept. 17. 10:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne erőltesd rá. Menj a barátaiddal.
2017. ápr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!