Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyat, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat, aki nem szerelemből, csak belenyugvásból házasodott?

Figyelt kérdés
Mert 30 körül nem talált az elképzeléseinek megfelelőt, viszont talált egy egyszerűbbet aki szereti, és el is vannak, ezért megházasodott?
2017. febr. 13. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#8 Köszönöm. De erről már sajnos lemaradtam. :-(

De lehet, hogy mégsem! :-) Csak mert a feleségem, még a halálomkor sem lesz mellettem...

2017. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nőt ismerek hasonlót, igaz nem 30, hanem 24 évesen házasodott. Nem szerette a pasit, csak félt, hogy más nem venné el. A gyerekének is akart egy pótapukát, egyedül nem nagyon tudta eltartani sem, a családja segítette. A kicsi egyébként úgy született pár évvel korábban, hogy a nő megcsalta az épp aktuális pasiját, és nem védekezett.


1 éven belül összeházasodtak. 7 éve házasok. A csaj folyamatosan csalja a férjét (csalta esküvő előtt is, azóta is). A férj kb 5 éve jött rá erre. Azóta ő is csalja a nőt. Napi szinten balhéznak, veszekednek.

2017. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!