Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti engedélyeznétek Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engedélyeznétek Magyarországon a melegházasságot?

Figyelt kérdés
Ma a suliban ez volt a téma az egyik órán, és hát eléggé eltérő véleményen volt mindenki. Érdekelne, hogy ti, a felnőttek, mit gondoltok erről???

2017. febr. 14. 15:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
80%

#50 Végtelenül fárasztó olyannal vitába szállni, akinek minden érve baromság, pláne, hogy úgyis tudom, hogy nem fog a "vitapartnerem" fejébe menni semmi, de ha ez kell ahhoz, hogy legyen érvénye a #49es kommentemnek, akkor ehhhh, tessék:


"Az erősebb párosodik és túlél, a beteg pedig nem."

- Első sorban a melegek házasodása a kérdés, nem az, hogy a melegség betegség-e (ami egyébként nincs betegségnek nyilvánítva, nem úgy mint a különböző fóbiák, köztük a homofóbia) szóval vajon elég indok-e a melegházasság tiltására az, hogy a melegek nem szaporodnak?

A válasz: nem. Ha ez alapján akarnánk diszkriminálni az embereket, akkor a meddők lennének az elsők, akiknek csak bejegyzett élettársi kapcsolatuk lehetne, hiszen ők még annyira sem nemzenek gyerekeket. Meg csatlakozhatnának a bejegyzett kapcsolatos klubba az 50 felett házasulandók, hasonló okokból. Amíg ezektől az emberektől nincs megvonva a házasság lehetősége, addig üres duma felróni az utódnemzés hiányát a melegeknek.


"De fontos felismerni, hogy bizonyos ösztönök, vagyhajlamok kiélése, a közösség és társadalom szempontjábol nem lehetséges....az egyén nem fontosabb a közösségnél, aki így gondolja meg nincs keresnivalója egy közösségbe sem."

- Szóóóval akkor vegyük el a házasság lehetőségét azoktól is, akik rühellik a gyerekeket, és soha-soha-soha nem vetemednének arra, hogy csináljanak egyet? Mert amíg ők házasodhatnak, addig megint: üres duma ezt felhozni a melegekkel szemben. És ha már itt tartunk, mit jelent az, hogy haszontalan a társadalomnak? A melegek ugyanúgy fizetik a heterok gyerekeinek taníttatását mint a közösség bármely más tagja, sőt, sok esetben nevelik is a heterok által nyilvános wckbe szült gyerekeit, szóval tényleg relatív a dolog.


"Azt már fentebb leírtam, mi baja lesz a gyereknek abból, ha esetleg 2 azonos nemű köcsög neveli. Ezért ezt nem írom le még egyszer."

- Mutass valami statisztikát, senkit nem érdekel, hogy te mit okoskodtál ki egymagad...


" Régen nem illet félrelépni, ma illik, régen nem illet kikapartatni a magzatot, ma divat, régen nem illett házasodni az azonos neműeknek, holnap már igen... "

- Igen, elértük a csúcspontot :D

Régen is divat volt a megcsalás, csak ma itt van nekünk a drága internet, meg tv, ahol a képünkbe is nyomják. Nem hiszel nekem? Irány a könyvtár, és kezdj más korokban élt íróktól olvasni. Kezdd a Goriot apóval, abból kiderült, hogy konkrétan az egész társadalom a megcsalásra épült. De persze az emberek fele ma is elítéli, ugyanúgy, mint régen... Abortusz volt, van és lesz is, amíg létezik az emberiség, és ha azt hallod, hogy valakik az abortuszért tüntetnek, akkor azok nem azt akarják, hogy mehessenek minden hétvégén a dokihoz, hanem azt, hogy a nőknek ne drótokkal keljen otthon kikaparniuk magukat, vagy meginniuk mindenféle mérget, hogy elvetéljenek, amitől meddővé válhatnak, vagy meg is halhatnak, hanem azért, hogy steril környezetben egy hozzáértő segítsen rajtuk.

Akinek abortuszra van szüksége, az vagy így, vagy úgy, de hozzá fog jutni, a kérdés már csak a körülményekre vonatkozik.

A melegek elfogadását meg nem a te felsorolásodba tenném, hanem inkább ebbe:

Régen nyilvánosan fel lehetett akasztani az embereket, ma már nem lehet, régen szabad volt rabszolgát tartani, ma már nem, régen még emberi jogaik sem voltak a melegeknek, ma már vannak.


"Azt hiszed mindent tudsz, közbe semit."

Ja, ahogy a #49 válaszomban már írtam, jól összefoglaltad saját magadat. (Ráadásul le se tudtad hiba nélkül írni a mondatot, ami ironikus...)


"A házasság intézménye, nálunk erősen keresztényi alapokon nyugszik."

- Ne hozzuk inkább fel az alapokat, mert ott van bőven gyermekházasság, vérfertőzés, és érdekházasság, amit szerintem te sem akarsz idekeverni. A házasságot nem a keresztények találták ki, és gondolom a melegek többsége nem is akar vallásos szertartást. Tiltja a hited, hogy férfival házasodj? Ok, akkor ne házasodj férfival, de a világ többi része nem köteles a TE elgondolásaid szerint élni. Amúgy tényleg gyönyörű ez az elképzelés, amit leírtál, de a valóságban az Isten fénye által ünnepélyesen megáldott házasságok fele még mindig válással végződik...


"Ne térjünk ki arra hogy bizonyos mai fiatalok divatból, elvárásból házasodnak és életvitelük meg sem közeliti a szülőkét...ez csupán annak a hibás döntés, és nevelésorozatnak az oka, ami a homokospropaganda része is."

- Igen, tudjuk, még az is a melegek hibája, ha a kutyád büdöset fingik, köszönjük.


Szóval ennyi...

2017. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
23%

Már nem azért, de a vallást nem kellene teljesen a házasságba belekeverni. Az egyházi esküvő rendben, ne legyen melegeknél, de polgári házasságkötést egész nyugodtan engedélyezhetnék melegeknek is mindenhol. Annak nincs semmi köze a valláshoz.


Az a probléma, hogy egy alap dologtól fosztják meg a meleg párokat. A házasodáshoz való jogtól, ami törvényesíti egy pár kapcsolatát, és jogokat biztosít. Miért jár a melegeknek kevesebb mint a heteróknak? Mert a bejegyzett élettársi kapcsolat NEM ad azonos jogokat, és az nem házasság. Undorító ez az egész megkülönböztetés úgy ahogy van.

2017. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
15%

Kedves 74% -os.Kár volt ilyen hosszan, mert csupán azt sikerült bebizonyítanod, hogy tudsz elveszni a részletekben.

Megértem én ha tudatlan vagy, de legalább magadat ne járasd le. Ha okosnak akarsz feltűnni, azt tedd úgy hogy értelmes dolgokat írsz, és ne olyan hazgságokat adj a vitapartnered szájába amiket sosem mondott.

2017. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
81%

1, mit adtam en a szadba?

2, te meg azt nem latod at, hogy a hazassag ma mar NEM csak valami vallasi kepzelgesre epult dolog amiben isten a bordabol szetoperalt feleket akarja ujbol osszeragasztani, hanem 2 valos felnott emberi leny jelzi az allam fele, hogy mostantol egy kozosseget alkotnak. Nem betegek, amit nem en mondok, hanem nalam (es nalad is) sokkal okosabb emberek, de oke, meg ha betegek is lennenek, meg akkor is megerdemelnek, hogy megfosszak oket egy emberi joguktol? Mas betegsegben szenvedo emberektol nem vontak meg a jogaikat, es nem is gyalazzak oket igy, keresztenyhez abszolut meltatlan gyulolettel sokan. Egy masik vilagban talan a meddoket, es impotenseket is hasonloan megvetned, mondvan hogy "Isten vilagosan megmondta hogy szaporodjatok es sokasodjatok, marpedig ezek a betegek erre nem kepesek, ezert nem is tekinthetok noknek/ferfiaknak. Nincs helyuk a hazassagban"


Az egy dolog, hogy a melegek nem allhatnak oltar ele (mas kerdes hogy a sugar daddyk es a macaik; az olyan szexualis szokasokkal rendelkezok, akik mellett a meleg szex is eltorpulne a szemedben; es erdekhazassagra keszulok siman kerhetik a szent aldast) de egy anyakönyvvezeto elott az ilyeneknek nem kene hogy jelentosege legyen.

2017. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
0%
Ne hisztizz! Úgysem lesz igazad!
2017. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
85%
#55 "Érvek és indoklás nélkül, a kijelentésed semmit nem ér. Bár ezt megszoktam már."
2017. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
A hisztid nem kell jegindokolnom, csak vissza olvasni....innen is látszik lövésed nincs miről témázol.
2017. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
81%
kedves 48%-os. miért van az hogy minden meleg kèrdésnél ott vagy? Nincs jobb dolgod? Nem a melegek tehetnek arról, hogy nincs életed, ès lètezésed minden percét itt töltöd. Elösször a saját házadnál söprögess inkább, utána itélkezz mások felett.
2017. febr. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen érzékkel, kamatoztathatnád a tudásod bármelyik titkos szolgálati szervként, mert te egy igazi médium vagy! Persze, hogy én vagyok az a 48% -os aki minden homokérdésnél ott van.

Azt hittem befejezted, de még mindig csúszol a lejtőn.

2017. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!