Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem megcsalt az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt az ex barátnőjével, adjak neki még egy esélyt, vagy váljak el tőle?

Figyelt kérdés
Most vagyok terhes, 4. hónap.
2017. febr. 23. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Jól tetted. Rohadt nagy m o cs o k ság volt tőle, erre nincs mentség. És mi lesz akkor a maradék 5 hónapban? Ha vele is maradsz esetleg, ha meglesz a baba, és rendbejössz, formában érzed magad, szépen járj el otthonról csinosan. Én lehet, hogy vissza is csalnám, nevezzetek szemétnek, nem érdekel, amúgy sem nektek írok, hanem a kérdezőnek, szóval kíméljetek a gyökér hozzászólásokkal. Nem voltam még ilyen helyzetben, de én tuti visszaadnám...hadd érezze ő is a törődést. Kihordod a saját gyerekét, és ezt kapod cserébe. Tényleg egy kasztrálni való barom.
2017. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

szóval drága férjed nem bírt ki egy hónapot szex nélkül, ezért megcsalta a közös gyerekevél terhes feleségét, aki veszélyeztetett terhes.

hááát...


nem bocsátanám meg, mert a szülés után sincs szex, meg a gyerek mellett nem biztos, hogy lesz rá mindig idő, nem aggódnék azon, hogy túlórázik vagy dug valakit

2017. febr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Az én férjem nem sexel terhesség alatt. Mégse lép félre engem hibáztatva, hogy neki attól, hogy terhes a felesége, még vannak igényei....
2017. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
Én sima megcsalásnál is válnék. Mire akarsz neki esélyt adni? Arra, hogy megint megcsaljon majd, mert visszafogadod? Ne lény hiszékeny. Aki egyszer megcsal, az meg fog többször is. Külön undorító, hogy a terhes feleségét csalta meg.
2017. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
És megbeszélni nem akarta volna hogy akkor pl más módon is lehet kielégíteni a vágyakat? Egyből rohant az exhez... Még van hátra legalább mégegyszer ennyi és valószínű hogy az első hónapokban sem ez lesz a legfontosabb hogy szex legyen. Akkor mi lesz? Nagyon gyenge jellem hogy azonnal másfelé fordul ha nehézség van. Vannak hullámvölgyek de ezt tudni kell felnőtt módjára kezelni és megoldani, nem a könnyű utat választani. Nem bíznék benne és folyton azon kéne aggódni hogy megint hullámvölgy mit csinálhat?!
2017. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%

Én nem vagyok váláspárti, 30 éve vagyok házas...

De ha már az első akadálynál,nehézségnél félrelép, mi lesz 10-20-30-év múlva...


Erre gondolj..

nehéz a döntés ,tudom, mert az van benned, mi van ha megbánta,és többet nem fordul elő...

Persze ez is benn van a pakliban...

De ezután így akarsz élni, hogy mindig idegeskedsz, hogy mikor bukkan fel megint az exnője, vagy más?

2017. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten, gyere le.. Eddig nem látszott ezen az emberen, hogy komolytalan figura, és nem lehet vele családot tervezni? Ennek azért szoktak előjelei lenni. Ritkán fordul elő, hogy valaki talpig becsületes és felelősségteljes családfő/apajelölt, aztán mikor kiderül, hogy a feleségével a terhesség ideje alatt nem szexelhet, hirtelen rohan egy másik nőhöz. A normális emberek az ilyen időszakokat értelmes problémamegoldással szokták átvészelni.
2017. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szerint egy ilyen trauma nincs rossz hatással a veszélyeztetett terhes feleségére? Ennél még az is jobb, ha veled van, egy jó szex kevésbé káros a magzatra, mint a súlyos stressz.
2017. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Idáig habozzam, mit is gondoljak:

"és meg is érthetném, mert én most nem tudom megadni neki azt, amire szüksége lenne - ezt mondta. Amikor ezt mondta adtam neki egy pofont, " - helyes, és lapát.

Még számos egészségi problémád lehet, és akkor ő lelép bárkihez, te meg értsd meg... nem kéne ebbe belemenni. (F)

2017. febr. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
Simán válnék.Magyarázni lehet bármivel miért tette, de az, hogy más nőbe dugta a hátam mögött, nem megbocsátható kategória.Ha Ennyire nem bír a farkával, nem kell házasodni, Pláne nem gyereket csinálni.
2017. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!