Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megcsalt a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
11hónapja vagyok együtt a barátommal és most derült ki, hogy amikor kb félévesek voltunk, sms-ezgetett és találkozgatott a volt barátnőjével, akivel másfél évig volt együtt. Nagyon gyanús volt, hogy vajon mi is történhetett, de ő nem mondott semmit, ezért felhivtam a volt barátnőjét, aki elmondta, hogy lefeküdtek. Mivel a szüleim tiltanak a szextől, amit még akkor nem adtam meg neki (mostmár egy ideje igen, de még azelőtt hogy megtudtam a dolgot)megértem hogy lefeküdtek. Az exe azt mondta, hogy a párom otthagyta, mert én kellettem neki. Azóta eltelt pár hónap és tudom hogy szeret, de nem igazán érzem. Nagyon rosszul esik amit csinált és nem tudom mit kéne csináljak. Segitsetek!!!!előre is köszönöm:)
2009. okt. 28. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szakítottam volna vele,mert ha már az exéhez ment, akkor az gáz, meg én ugy vagyok vele, ha egyszer megtette, akkor megteszi mégegyszer. De hozzáteszem, hogy attól persze szerethet.. Ha meg is bocsájtasz, amit szerintem te már nagyon jól tudsz (hogy megfogsz) akkor kicsit büntesd... Ne borulj a nyakába egyből, mond neki h gondolkoznod kell a dolgokon, hagyj teperjen. Mert ha elfelejted neki ugy minden nélkül, akkor udja hogy bármit megtehet veled...Szerintem, de persze ez csak az én véleményem.
2009. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andrewka ***** válasza:
100%

Dobd ki


22/f

2009. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, a lába se érné a földet. Egy utolsó suttyó már bocs, de ez igaz..
2009. okt. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megbocsátottam neki és hiába csinálok vele bármit is, még nem teper. Kb 1hete tudtam meg h mi volt..téleg nem tom mit kéne csináljak:S amúgy köszi a kommenteket:)
2009. okt. 28. 08:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát.. Ha nem teper igazán, akkor szerintem már nem vagy olyan fontos neki, mint a kapcsolatotok elején. Főleg ha visszament az exéhez, akit miattad dobott. Akkor ez most nem olyan, mintha megunt volna, vagy őt helyezte volna föléd?

Én tényleg kirúgnám :/ Menjen csak az ilyen a farka után.. Tőlem biztos nem kapna már semmi jót..

2009. okt. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andrewka ***** válasza:

Ne feküdj le vele, ne bújj hozzá, stb.

LEgyél távolságtartó. Érezze h nincs valami rendben.

De még mindig az a véleményem h rakd ki

2009. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem fog teperni, mert megbocsátottál neki... ez egy aránytalan küzdelem innetől, mert tudja h azt csinál amit akar, ugyis megbocsátasz... :( nem háborodtál fel amugy? én majdnem leestem a székről amikor ezt olvastam: "megértem hogy lefeküdtek." nem érzed h ez abszurd? ha szeretne nem csalna meg, ha szeretne megvárna.. sürgősen üljetek le, és szorítsd sarokba pár kédéssel.. meglátod mitakar.. és döntesz... (én azt kérdezném h meddíg akarja ezt csinálni, mit vár ettől a kapcsolattól, és nem azt h szeret e. el kell érned h elárulja, mennyie fontos neki ez az egész.lény olbjektív, nézd kűlső szemlélőként, és lásd meg ha nem mond igazat... ) sok sikert
2009. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irány a péklapát.. És tessék szembesíteni a dolgokkal. Attól, hogy te fekszel le vele még mással sem kell.
2009. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először eltörnék a fején egy sodrófát aztán kidobnám a pics@ba, vagy fordítva.
2009. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:) sokat segitett..az biztos hogy most azonnal beszélek vele:D és ha nem megy jól, vagy látom rajta hogy már nem érdekli az egész dolog, akkor jön a lapátxD :D köszi mégegyszer:D
2009. okt. 28. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!