Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan kezelnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, a kapcsolatunk nagyon jó. Ő remek férj és apa, keményen dolgozik a családjáért, sokat törődik velünk, tényleg semmi okom nem lehet panaszra, boldoggá tesz.

Van viszont egy ex barátnő a képben. Az ő kapcsolatuk annó nagyon csúnyán ért véget. Hozzá a férjem nem volt rendes, hazudott neki, sosem szerette, végül elhagyta aminek következtében a lány teljesen összetört. A férjem is elismeri mind ezt, már megbánta hogy ezt tette vele, élete nagy tévedésének tartja. A lány viszont a jelek szerint azóta sem igazán heverte ki a dolgot, pedig évek teltek el. Időről időre megjelenik, megkeres engem, és a férjemet szidalmazza. Hogy egy hazug disznó, én se higyjem el egy szavát sem, engem is át fog verni, biztosan megcsal, vagy ha nem akkor tutira meg fog. Meg hogy én egy olyan rendes lány vagyok, sokkal jobbat érdemlek ennél a szemétnél, ő csak segíteni akar, fel akarja nyitni a szemem, vegyem már észre, hogy egy görény szemétládával élek együtt és ilyen hasonló cifra dolgok. Ezerszer megkértem már, hogy hagyjon békén, letiltottam stb, de képtelenség tőle megszabadulni, és mindig arra hivatkozik, hogy ő csak nekem akar jót, olyan naív vagyok, hogy hiszek a férjemnek.

Nem vitatom a férjem felelősségét sem a dologban, valóban csúnyán bánt ezzel a lánnyal, viszont én úgy gondolom, hogy ez a lány eléggé meg van zakkanva. Nem tudom mit tegyek már vele, és ez a helyzet elég zavaró...


2015. febr. 2. 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
3%
Tényleg nem tudod hogy mit tegyél? Akkor nagyon sajnálom szegény férjedet.
2015. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Légyszi fejtsd ki ezt egy picit bővebben...
2015. febr. 2. 22:03
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
küldd el a k* rv @ anyjába!!
2015. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem az a típus vagyok aki úgy gondolja, hogy agresszióval, támadással bármilyen probléma orvosolható.Ez egy megtört, megzakkant szerencsétlen nő, aki lássuk be jogosan haragszik a férjemre...Nem akarok még én is belerúgni egyet...
2015. febr. 2. 22:15
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A férjed bocsánatot kérhetne tőle, ha még nem tette.
2015. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
1000x bocsánatot kért már tőle, és ő is rengetegszer megkérte már hogy szálljon le a családunkról...szépen is, csúnyán is...
2015. febr. 2. 22:24
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha mégegyszer felkeres téged a nő, akkor mond meg neki őszintén hogy nem vagy rá kíváncsi. Ez a te életed, és azzal fogod élni, akivel te szeretnéd. Ezeket szerintem normális hangnemben is lehet közölni, de mégis határozottan. Mondd meg hogy próbáljon új életet kezdeni. és ne foglalkozzon veled sem. Valahogy meg kell próbálnia túllépni a párodon. Lehet csak azért mondja neked ezeket a szövegeket, hogy te otthagyd, ő pedig újra visszakaphassa vagy nem tudom... annyi esze csak van hogy felfogja, semmi köze az életetekhez. Ha pedig nincs akkor beszélj a tesójával, vagy valami barátnőjével hogy beszéljenek a csaj fejével, állítsák le a nőt. Szerintem ennél többet nem tudsz tenni.
2015. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

En kicsit forditanak a dolgon.

Ha legkozelebb megkeres, akkor tok komolyan felrehivnam, hogy beszeljuk meg.

Azt fejtenem ki neki, hogy en ezt elvezem, ilyen ferfi az idealom. Azt szeretem ha megalaznak kicsit mazo vagyok, stb. stb.

Utana nem lesz miert zaklatnia

2015. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vitatom a férjem felelősségét sem a dologban, valóban csúnyán bánt ezzel a lánnyal, viszont én úgy gondolom, hogy ez a lány eléggé meg van zakkanva."


De hiszen tudod is, hogy mitől.


" Nem tudom mit tegyek már vele"


Egyszer hallgasd végig, amiket mondani akar.


Itt valami rejtély van, nincsen olyan, hogy 1. az egyik embert hagyom szenvedni, eszem ágában sincsen, hogy a hazugságaim után elmondjam neki az igazat, és hogy jóvá akarnám tenni, amit tettem vele, és pláne nem érzem, hogy az adósa volnék, 2. ugyanakkor egy másikkal emberségesen viselkedem.

A férjed adósa ennek a lánynak, magyarázattal tartozik neki és jóvátétellel.

Amíg ez nincs meg, családi rend szerint valójában az ő helyére léptél be.

Te nem érzed, hogy a férjed finoman szólva is nem korrekt? Téged nem bánt az, hogy más emberekkel tisztességtelen? ráadásul olyasvalakivel, akinek a "helyén" most Te állsz tehát ha a férjed valóban tett ilyet, akkor Te vagy a következő potenciális áldozat, aki néhány és múlva ilyen állapotban lehet...

Kicsit gondolkozz!

2015. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A 9-esnek igaza van!!!
2015. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!