Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti, hogyan kezeltétek, kezelné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan kezeltétek, kezelnétek, kezelitek, ha a férjetek jobban és többre értékeli a vérszerinti családját, mint a feleségét (15 éve)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 20:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hol irtam, hogy mostani keletü a probléma?


Jó dögunalom életed lehet, ha esténként semmitmondó, nem segítő válaszokat írogatsz a neten.

2017. márc. 17. 05:19
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát eddig nem írtad, mióta áll fenn a probléma. Ha újkeletű, utánajárnék mi okozza, ha régi, akkor ideje radikálisan lépni.
2017. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A fejemet beleverném a falva, hogy hozzámentem. De velem ilyen nem történne.
2017. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akivel hasonló történik, mind ezt gondolta :) :(
2017. márc. 17. 20:19
 15/19 anonim ***** válasza:
14# a hülye a saját kárán tanul, az okos meg másén. Ezt nem bántásból írom, de a családban volt példa erre úgyhogy én tanultam más hibájából és nem mentem volna hozzá olyan pasihoz, aki nem velem beszéli meg először a problémáit. Te is írod, hogy nem újkeletű a probléma, a férjed mindig is ilyen volt de te hozzámentél. Sok nő ott követi el a hibát, hogy azt hiszi meg tudja változtatni a pasit. Én olyan pasihoz mentem feleségül, aki szereti/tiszteli a családját, pont mint én az enyémet, de mi már elsődlegesen ketten vagyunk egy család. Ettől nem szeretjük kevésbé a szüleinket/testvéreinket. Te rosszul választottál. Vagy beletörődsz vagy elválsz.
2017. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A gyerek után jött ez az egész.
2017. márc. 19. 10:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de nem reménytelen. A változást mindkettőtöknek akarni kell. Gondold át, hogy mit szeretnél, hogy másképp történjen: pl. közösen döntsetek arról mikor vegye ki a nyári szabadságát, közösen döntitek el a közös gyereketek nevét, szeretnél tudni róla, ha gond van a munkahelyén stb. Ezeket nyugodtan nem megemelt hangon add neki elő. Magyarázd el neki, hogy most ti hárman vagytok egy család. A régi családja már a nagycsaládhoz tartozik. Ha valamire nem tud rögtön reagálni, adj időt neki. Ha ordibál vagy vádaskodik állítsd le. Mondd neki, hogy megbeszélni csak indulatok nélkül lehet bármit.
2017. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekünk azt tanították, hogy akkor lesz sikeres a házasság, ha az elsődleges család (házastárs) valóban elsődlegessé válik. A másodlagos család pedig valóban másodlagossá.

Tekintettel kell lenni a korábbi családra, de a "jelenlegi" családnak kell az elsőnek lennie.

Az én vőlegényemtől ezt várom, én, a szüleim, mindenki így áll a leendő házasságunkhoz, ennek kellene a normálisnak lennie.

Ha ez házasság előtt nem lett tisztázva, utólag sajnos nem tudom mit lehetne tenni, csak azt tudom mondani, hogy a helyzet nem egészséges.

2017. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy gyakorlatilag egy kupacon laktok. Nah most ezt én soha nem vállaltam volna be. Így nem az történt, hogy összeházasodtatok és új csaladot alapítottatok, hanem te beházasodtál oda. A nagy családon belül vagy te a feleség, a nagy egész egyik része. Hát ezzel így akkor együtt kell élni. Napi szinten találkoznak, így sajnos elkerülhetetlen, hogy amíg te nem vagy épp otthon, valaki mással beszéli meg amit akar, es mivel kibeszélte magát, kitalálta mit akar, a veled valo beszélés már annyira nem fontos. Szerintem itt nálatok inkább ez a helyzet. Ezt viszont nem fogod tudni kikerülni.


Főleg, hogy a gyerek után jött a probléma, simán lehet, hogy te veled már csak a kakis pelenkákról lehet beszélni, meg h milyen színűt büfizett a gyerek. Ha veled beszélget, fél szemed és agyad akkor is a gyereken van (hisz muszáj), és kényelmesebb, egyszerűbb apukával megbeszélni a nyári terveket. (Ez simán lehet, én a sógornőmmel ez miatt nem beszélgetek már, pedig gyerek előtt imádtam)

2017. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!