Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek! Ti mit engednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mit engednétek a pasitoknak a legénybúcsúján?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sztriptíztáncos nőre stb

2017. ápr. 19. 00:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Dughat is utoljara akar de beszeljetek meg hogy mindketten.
2017. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Ferfikent valaszolok, de mivel van legenybucsu ugy lanybucsu is. Ugyanazok fernek bele, ami a mindennapokba is belefer.


Ha olyan a kapcsolat, hogy nem zavar ha asszonypajtasom pucer pasikhoz dorgolodik, akkor lanybucsun is csinalhatja (ilyen nem lenne, mert nem lennek kapcsolatban olyan novel aki ilyet csinal).


Egy hangyafasznyit sem masit semmit a dolgokon, hogy ezen a "kulonleges" esten tortenik e meg. A megcsalas megcsalas marad. Aki kiakarja elni magat meg utoljara, az ne akarjon hazasodni.

2017. ápr. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Nőként egyetértek a 2-essel!
2017. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt egyetértek a második hozzászólóval, csak azért, mert legénybúcsúról (lánybúcsúról) van szó, még a prostizás ugyanolyan megcsalás és én képes vagyok az esküvő előtti héten is felbontani a jegyességet.


Másrészt meg, mégis, milyen legénybúcsús bagázs az, aki kikéri a menyasszony véleményét? :D Nekünk most, 3 hét múlva lesz a legény-lánybúcsú, és persze, valahol biztos vagyok benne, hogy mennek sztriptízbárba meg majd kap mindenféle buta feladatokat, ahogy azt minden korábbi legénybúcsún csinálták a társaságban, de engem nem avattak be a szervezésbe, és neki is leginkább meglepetés lesz az egész. Szóval nem tudom meghatározni, hogy na, ezt most ne csináld, mert fogalmam sincs, mi lesz vele.

2017. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármi belefér józan határokon belül. Ha a megcsalásra megy ki a téma, akkor azt már a kapcsolat elején látom milyen karakter az illető, és ha (már elnézést) ostoba, házasságig se jutnánk el. ;)
2017. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kisfiam hogy engedelyre legyen szuksege, erezze jol magat normalis kereteken belul.Hazassag elott idegen noket nem fogdosunk,minek venne el akkor a menyasszonyt.Csak az mehet, ami parkapcsolatba is belefer.
2017. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Hűséget várok el a házasság előtti nap is ugyanúgy, ahogy az előtte levő években.

Aki legénybúcsú címén félre akar dugni, sztriptízbárba menni, az még nem áll készen megházasodni, de egy komoly párkapcsolatra sem.

2017. ápr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedélyeznék, nem vagyok sem az anyja, sem valami felsőbb hatalom. Tegyen lelkiismerete és jóérzése szerint. Ha megcsalna, az ugyanúgy esne, mint máskor.
2017. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

A legénybúcsún való dugás is megcsalás, szóval annak fényében cselekedjen, én nem tiltok meg semmit.


A sztrpitíztáncosnő meg akkor vonaglik majd előttük, ha előttem meg egy ilyen, csak pasiban. :D

2017. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az anyja, hogy bármit "engedjek neki", felnőtt ember, eszenbe se jutna megszabni bármit. Viszont ismerem és 100%-osan bízom benne, eszembe sem jutott, hogy félrelépne (ami a kapcsolatunk végét jelentené), különben hozzá se mentem volna. A férjem egyébként a legénybúcsújára elutazott egy külföldi városba egy hétvégére néhány barátjával, addig én is elutaztam egy másik külföldi városba az én barátaimmal. Mindketten jól éreztük magunk a barátainkkal, egyikünk sem kavart mással, semmi nem történt. Nem értem, miért akar valaki hozzámenni valaki olyanhoz, akiben képtelen megbízni és akiből kinézi, hogy valami prostival fog kavarni egy buliban. Mellesleg engem a sztriptízbár sem zavarna, nincs abban semmi olyan, amire féltékenykedni kéne.
2017. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!