Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek! Ti mit engednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mit engednétek a pasitoknak a legénybúcsúján?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sztriptíztáncos nőre stb

2017. ápr. 19. 00:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem parancsolnék, nem a kutyám. Természetesen a szexet megcsalásnak venném, mivel az. Bár ezen nem kell agyalnom, párommal megbeszéltük, hogy egyikünknek se fontos ez a buli, így mi kihagyjuk.
2017. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Többször beszéltem ilyenről párommal gyakorlatilag oda jutottunk, hogy olyat tehet, amit nekem is "megengedne".

Amúgy őszintén nekem beleférne, hogy sztriptíz bárba menjen, amíg nem jut el a megcsalásig. Bár azt vettem észre, hogy mikor egy éve voltunk együtt párommal akkor még jaj ha legénybúcsúm lesz, akkor sztriptízbár és meztelen nők.

Mostanra meg már az álma kb valami drága pasi-sport, amire azért nem telne mindig. (gondolok én itt: gokart, ejtőernyő stb...) aztán pedig egy részeg éjszaka. Most éppen ott tartunk, jaj első évben csak puhatolózni akart...

Szerintem amíg nem csal meg addig nincs baj :), ha szeret a sztriptízbárban is azt fogja érezni, hogy neki te kellesz ha nem akkor jobb hogy kiderül.

2017. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Hagyja ki a legénybúcsút! Aki az esküvő előtt egy nappal a sárga földi leszopja magát, félrekefél, az az esküvő után sem fogja visszfaogni magát.
2017. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%

Megcsaláson kívül mindent.

De csak legénybúcsún, alapból semmilyen krvázást nem tolerálnék.

Hála az istennek a vőlegényem nem vágyik prostira, ennek csak az a hátránya, hogy én is le lettem tiltva a himringyókról :D

2017. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem az anyja vagyok, ahogy írtál páran. Egy párkapcsolatban senki nem tilthat , engedélyezhet dolgokat a másiknak. A másik, tökmindegy hisztizik e a csaj vagy nem, ha akar úgy is félre dug. Tudok olyat akik már 10 éves házasok , a srác volt a legénybúcsún táncos nővel, de párja el sem hinné róla.
2017. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ennyi hülye választ.


Lerí belőle, hogy a nőknél a megcsalás szó szexet jelent és nem mást.


Tehát ha nekem kapcsolat mellett volna egy másik hölgy ismerősöm, akivel szívesebben töltöm az időt néha, mint a saját partneremmel, akkor mindaddig nincs szó megcsalásról, amíg nincs szex?


Ugye, ugye, hogy nem mégsem egészen egyenlő a szex és a megcsalás szó jelentése?

2020. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!