Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha tegyük fel összeházasodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegyük fel összeházasodok egy lánnyal és később elválnánk akkor hogyan tudom elintézni hogy ne vegye el a cuccaimat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 10:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Mért házasodnál össze ha már a válásra gondolsz?
2017. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be a cuccaid a szekrénybe!
2017. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
#1 hogyhogy miért? Nem tudtad, hogy első házasoknak jár egy évig 5.000 ft támogatás? :)
2017. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
"Nem tudtad, hogy első házasoknak jár egy évig 5.000 ft támogatás? :)" Most komolyan nyamvadt 5000-ért ki házasodna? Csak azért kérdeztem mert a házasságok jó része válással végződik és ha velem is megtörténne akkor még nem akarnám pluszba azt hogy elvegye akár mindenemet!
2017. máj. 12. 10:57
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Házassági szerződés?
2017. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

"Csak azért kérdeztem mert a házasságok jó része válással végződik"


Teljesen igaza van a kérdezőnek. Bár szerintem a rossz részük végződik válással :)

2017. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Házasság előtt szerzett vagyonhoz semmi köze a másik félnek. A közösnek is csak a fele-fele. De írhatsz szerződést is.
2017. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén? Olyan nőt kell elvenni aki korrekt.


Engem az ún. "értékes" dolgok nem feltétlenül érdekelnek, úgyis elosztanánk fele-fele arányban, viszont a padlóra küldene, ha a fiatalabb koromból összegyűjtött-szedett dolgaim elvenné, vagy megsemmisítené, "bosszúból". Bár ehhez extrém gonosznak kell lenni, és azért a többség nem ilyen. Illetve nem adnék rá okot, olyan dolgokkal, mint megcsalás, családon belüli erőszak, alkoholizmus, vagy bármi más.


Ha valaha válásom lesz annak oka 90%, hogy "a nő talált egy jobbat" vagy "unt engem" lesz, nem pedig viharos válás. Bár, ha megházasodom valaha is, akkor figyelni fogok, hogy ne érjen szomorú véget.

2017. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

Házassági szerződés.

De azt ugye tudod, hogy ha gyerek lesz, akkor viszik a lakásod? 99.99%

Ugyanis a gyerek az anyjánál lesz, ez tuti.

És a lakásban is lesz, ez is biztos.

Te pedig nem leszel ott.

Plusz természetesen tartásdíjat is fizetsz.


Ez akkor is így lesz, ha előtte egyedül a tiéd volt a lakás.

Ezen kívül amit MÉG visz, az már szerintem annyira nem fog téged érdekelni.

2017. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
És a lány, hogy te ne vedd el a cuccait?
2017. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!