Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok-nők, ti lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-nők, ti lennétek zöldözvegyek?

Figyelt kérdés
"Zöldözvegyek azok az általában fiatal, kisgyermekes, nem dolgozó hölgyek, akik családjukkal a nagy városok zöld övezeteiben élnek. Jellemzően, olyan egykeresetű családokról van szó, ahol a kenyérkereső családapák a nap nagy részét családjuktól távoli munkahelyen töltik el. "
2017. máj. 18. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen,,szívesen foglalkoznék csak a gyerekekkel, de ha csak lenne egy óriási külön vagyonom.
2017. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha a férjem annyi vagyont adna nekem, ha bármi történik, jól megélek belőle. Mert akkor tudnék dolgozni a szakmámban, akkár csak hobbi szinten is, de a napi megélhetésért nem. Akkor vegyen fel háztartási alkalmazottat.
2017. máj. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt hiányozna a férjem nagyon, másrészt a munkám is.


Szerintem az ideális az, ha a nő és a férfi is le tudja csökkenteni a munkaidejét 60-80%-ra, és mindkettejüknek több idejük, szabadidejük jut a gyermekre.


Nem az, ha az egyik szülő 100%-ban, a másik meg 0%-ban áll rendelkezésre.

2017. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően szívesen élnék ilyen életet, de:

- ha a férjem annyira rosszul keres, hogy "a nap nagy részét családjuktól távoli munkahelyen tölti el", akkor értelmetlen a dolog, akkor dolgozom én is, két keresetből fenn tudjuk tartani a zöldövezeti életet, és akkor ő is tölt időt a családjával

- részemről elég pörgős típus vagyok, gyanítom, záros határidőn belül találnék valami otthonról, gép elől végezhető munkát, hogy ne érezzem magam haszontalannak. A gyerek és a házimunka nem töltheti ki az életet.


Részemről nem vagyok az egykeresős családmodell ellen - családi körben láttam ilyet, és mindig is baromira irigyeltem a rokon gyerekeket, hogy anyu ebéddel várja őket, délután közös tanulás, este együtt töltött idő... Kulcsos gyerek voltam világ életemben, nekem ez egy álomszerű idill.

Viszont azt gondolom, hogy ez tényleg csak akkor működhet, ha apuka olyan jó szakmával vagy kapcsolatokkal rendelkezik, hogy el tudja tartani a családot a normál 40 órás munkarendben. Az nem család, ha apu megszakad, anyu meg egyedül van a gyerekkel.

2017. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!