Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a kamasz szerelem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kamasz szerelem olyan mint a megfázás akkor a házasság olyan mint az AIDS?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ja
2017. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rossz az analógiád, bár próbáltál humoros lenni.

A szerelem egy érzelem a házasság egy jogilag elismert és szabályozott életközösség.

2017. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mondják ezt a kamasz szerelemre, mert hamar elmúlik, mint a nátha. Ez csak egy szólás, ami megfigyelésen alapul.
2017. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ami hamar elmúlik azt ne csúfoljuk màr szerelemnek mert nem az. Sokan összekeverik a fellàngolàssal önismeret hiànyàban.

A hàzassàg törvényesíti 2 ember kapcsolatàt akik egyébként nem rokonok, de ezàltal egymàs legközelebbi hozzàtartozói lesznek. Jogokat keletkeztet egymàs felé.

Jó esetben 2 valóban szerelmes ember köti össze így az életét ha azt együtt akarjàk leélni hivatalos kapcsolat keretein belül.

2017. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dickmann Sándor ***** válasza:
Nem mert AIDS-es csak egyszer lehetsz, házas többször is. :-)
2017. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze az önismerethez, vagy annak hiányához, kedves 4-es. A szerelem egy hormonmix, és bizony megesik, hogy csak pár nap/hét kell a lebomlásához. Máskor fél-két év kell hozzá (ez az általános), de ha két érett és tapasztalt emberről van szó, életük végéig fenntartható.
2017. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6. Maradjunk annyiban, hogy ez a te véleményed. Az enyém pedig teljesen màs. Szóval szerinted nincs köze az önismeretnek ahhoz, hogy valaki felismerje a sajàt érzéseit miszerint valóban szerelmes, vagy csak fellàngolàs amit érez, szerintem meg igen és kész. Ne gondold màr hogy csak az lehet igaz amit te írsz és màsok nem gondolhatjàk màsképp. Csak fogadd el, hogy ahàny ember annyi vélemény , és ne köss bele.
2017. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es, maradjunk annyiban, hogy nem kötözködni akarok, hanem segíteni tisztán látni. Azért mondom el a véleményemet, mert sokat tapasztalt öreg csóka vagyok.

" Szóval szerinted nincs köze az önismeretnek ahhoz, hogy valaki felismerje a sajàt érzéseit miszerint valóban szerelmes, vagy csak fellàngolàs amit érez..."

Egy szerelmes ember nem ismer fel semmit. Nem lát, nem hall! És ez a dolgok rendje. Evolúció bácsi ekképpen biztosította a faj fennmaradását. Az, hogy szalmaláng volt-e, természetszerűleg csak akkor derül ki, amikor elmúlt, amikor kialudt a tűz. Én a hegesztéshez szoktam hasonlítani a szerelmet. Amíg tart, a nagy hőtől, az izzástól nem látsz semmit. Amikor végeztél, amikor kezd hűlni, és lepattog róla a felesleges salak, akkor látod azt, hogy mennyire forrott össze a két darab, és mennyire tartós kötést sikerült csinálnod.

2017. jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Tök felesleges vitàba belemenni ezzel kapcsolatban. Mint írtam ez a te egyéni véleményed. Az enyém teljesen màs. Ne akard ràm erőltetni a sajàt nézeteidet . ( mert ezzel próbàlkoztàl). Nem kell 26x leírnod hogy szerinted milyen a szerelem. Ennyiből is làtom hogy teljesen màsképp làtjuk a dolgot, szóval felesleges. És attól hogy én nem úgy gondolom ahogy te, nem vagyok sem butàbb sem semmivel sem rosszabb nàlad. Màst tapasztaltam és másképp gondolkodom. Ennyi. A kor nem minden. Egy fiatalabb is tapasztalhat fontos dolgokat. Semmit nem jelent, hogy te idősebb vagy.
2017. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom és nem akarok rád erőltetni semmit. Csak te nőnemű vagy, és neked mindennél fontosabb, hogy a tiéd legyen az utolsó szó. Nyomatod a kamaszos idealista elképzelésedet, mint mindenki a te korodban. Nyugi, én is ilyen voltam. És nyugi, te is megtapasztalod majd, hogy vannak a szerelemnek olyan mélységei, ami után a többit már nem hívod annak.

És hogy ne offoljuk szét kérdést, mondj bármit, nem fogok rá válaszolni.

2017. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!