Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy pár egyik tagja (fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár egyik tagja (fiú) Jehova Tanúja és már több éve járnak és komoly kapcsolatban is vannak immár (beszéltek házasságról, gyerekről), akkor már a későbbiekben is jól ki fognak egymással jönni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 17. 13:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
Jehova tanúját messziről kerüld el!!! Ezek mind gyenge jellemű, agymosott emberek, akik oda járnak! És hidd el, hogy a későbbiekben pokollá enné ez az életed, mivel Te nem vagy fanatikus, mint ők! Csak nézd meg, hogy mennyi merénylet van manapság mind ilyen vallásos szekták végett! Ezek nem normálisak!!
2017. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok sem a lány, sem a fiú, a pár egyik tagja egy nagyon jó ismerősöm, csak ezért tettem fel a kérdést.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2017. júl. 19. 20:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy tudom, hogy hazassag nelkul nem lehetnek kapcsolatban. Exem mamaja volt Jehova tanuja, kettesben nem is lehetett a ferfivel akivel ugymond tetszettek egymasnak, es bar idosek voltak, ossze kellett hazasodniuk ahhoz hogy osszekoltozhessenek. Es ok tenyleg komolyan gondoltak. Szoval en is ugy gondolom hogy a kerdesben leirt fiu alszent, ami a lany szempontjabol jo, mert igy a vallas talan soha nem lesz fontosabb nala, igy szerintem van esely hogy jol meglesznek.
2017. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen vallásban nem lehet a házasság előtt szexelni, ha betartják. Vérszükséglet esetén kiskorúról nem dönthet a szülő a magyar jog szerint (ti: kiskorú esetében nem lehet életmentő beavatkozást elutasítani).
2017. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű, főleg ha gyereknevelés terén nincs egyezés
2017. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem az a kérdés, hogy dönthet-e hanem, hogyan döntene.

Ők komolyan betartanak mindent és az egyházból való kitiltással fenyegetnek ha nem tartod be a dolgot. Viszont erőszakosak a tévtanításaikkal, én például nem hagynám hogy a gyerekem a ő bibliai magyarázatukat tegye magáévá.

2017. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16. Mindegy, hogy döntene. Jogilag nem dönthet.
2017. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Felnőttnek is beadják nálunk a vért műtétközben, kérte , nem kérte. MAx nem mondják el neki.
2017. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy hogy döntene? Miyen ember az ilyen? Egyszer egy hölgy jött a fiával hozzánk, Írországban éltünk kint. Ketten jöttek és elbeszélgettünk velük,mert tudni akartuk milyen vallás ez, hagytak ott könyvecskét is. Utána visszajöttek, kérdeztünk még többet és utána is néztünk. Mondtuk ugyan hogy felesleges a beszélgetés mert eleget megtudtunk ahhoz, hogy véleményünk legyen de ragaszkodtak ahhoz hogy válaszoljanak a kérdéseinkre. Egy kedves szösszenet:

- Ha a fia megbetegedne és csak vérátömlesztéssel lehetne megmenteni, inkább hagyná meghalni?

- Már vannak modern, vérmentes módszerek is.

- De nem minden országban elérhetők. Ha tehetné, azt kérné hogy ne kapjon vért?

- Igen.

- Tehát hagyná meghalni a fiát?

- Vannak vérmentes módszerek.

- De ha ezek nem elérhetők, mint ahogyan itt sem azok?

- A vérevés bűn.

- De ez nem vérevés.

- Ugyanaz.

- Tehát hagyná meghalni a fiát inkább, mint hogy vért kapjon?

- Igen.


Nem érdekel, mik a szabályok, de ez beteg.

2017. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!