Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötéssel ti hogy álltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötéssel ti hogy álltok?

Figyelt kérdés

A keresztanyám és a rokonaim folyton ezekkel a kérdésekkel jönnek, hogy van-e már barátnőd? Nősüléssel hogy állsz?

Falra mászok ilyen kérdésektől😂 Én úgy vagyok vele, hogy párkapcsolatba nem akarok egyelőre belefolyni. Alkalmi kapcsolat érdekel, tapasztalat szerzés céljából, meg én nem akarok még komoly érzelmeket. Csak jól akarom érezni magamat, és kiélni a vágyakat még fiatalon, szóval nősülést még nem tervezek a következő 5 évben. Egy idősebb haver azt mondta, hogy inkább éljem ki magam, minthogy elvegyem az első nőt, és megcsalás legyen a vége. 19/F



2017. júl. 22. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatot nem csak szexben érdemes ám szerezni, kérdező, hanem párkapcsolatokban is.

Lehetsz te a vilàg legjobb lepedőakrobatája, egy felnőtt, hosszú távon is működő kapcsolathoz ez édeskevés.

Nem volt sok kapcsolatom eddig, de mindből rengeteget tanultam, és mind hozzájárult ahhoz, hogy mára kijelenthessem: tudom, milyen nőt keresek, és tudom, mit kell tenni egy kapcsolatért, hogy működjön.


Ez nagyon fontos, és ha csak dugni akarsz, akkor ezekből kimaradsz, és egyszerűen nem fogod tudni, hogyan kell bánni egy nővel, vagy milyen nő illik hozzád (nem külsőre!!!), ezt megtanulni 25 éves kor fölött pedig elég nehéz.

2017. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

19 évesen azért még fiatalka vagy a hàzassàghoz, de ez az éretlenség az íràsodból is kiderül.


Attól, hogy végig dugsz egy fél vàrosnyi csajt még a nagy Ő előtt, nem leszel jó az àgyban. A nők nem egyformàk, egyedi igényeik vannak a szexben, és ha csak a sajàt vàgyaid kielégítésére hajtasz, nem fogsz tanulni semmit, és mikor màr megàllapodnàl, nem fogod tudni megtartani a nőt. Simàn otthagynak majd olyanért aki ki tudja elégíteni rendesen. A tanulàs fontossàga vonatkozik a pàrkapcsolat egyéb

részére is, nem csak a szexualitàsra. Ezàltal pl magadat, a te ízlésvilàgodat is jobban megismered.

A hàzassàggal semmi probléma nincs, ha azt a hozzàd való partnerrel kötöd. Èn magam hàzassàgban élek. Mindkettőnknek az volt a természetes, hogy megesküszünk, hisz együtt tervezzük leélni az életünket. A kapcsolatunk nem csak egy àllomàs, ami ideiglenes, nem vàrunk egymàs mellett jobbra, mert megtalàltuk a legjobbat, így összehàzasodtunk. Nem féltünk elköteleződni, és a törvény előtt felelősséget vàllaltunk a kapcsolatunkèrt.


Lefekhetsz 50-100 nővel, de akkor sem lesz olyan jó, mint azzal akihez erős érzelmek kötnek. A hűtlenség sem attól függ mennyi nőt dugtàl meg életed soràn. A hűtlenség, megcsalàs azt mutatja meg milyen ember vagy. Èrzés és döntés is egyben.

2017. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!