Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet érezni, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érezni, ha az ember olyannal találkozik, aki az élete párja lesz? Ki érezte ezt meg közületek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez csak utólag derül ki, de érdekelne, milyen jelek utaltak arra, hogy ti később pl. férj és feleség lesztek?

Mit éreztetek ilyenkor? Nagy szexuális vonzalmat, erős szimpátiát, heves szívdobogást? Esetleg unszimpátiát?

Milyen érzés volt vele találkozni, amíg nem volt köztetek semmi?



2017. okt. 15. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De jo ezeket olvasni :)
2017. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis sztori a hitetlenkedőknek.. :)

Nemsoká lesz párommal az 5. évfordulónk. Egy buliban találkoztam anno, ahová az egyik haverja hívott meg. A mostani párom egész este velem meg a haverjával beszélgetett. Mindkettőnknek olyan első látásra szerelem dolog volt. Majd másnap reggel rámírt, és az első pár mondat után annyit írt, hogy "egyébként nem azért mentem ki este, hogy Lacival (a haverja) beszélgessek, hanem hogy veled legyek."

Én ezt nem akartam neki elhinni, erre csak annyit írt, hogy "Igen? Kérdezd meg 5 év múlva, de mentsd el ezt a beszélgetést" Azóta is őrizgetem lefotózva a beszélgetést, lassan eljön az ideje, hogy megint felhozzam. :)

2017. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Mi ugy talakoztunk hogy baratkent meghivott magahoz 2 hetre kulfoldre. Nagyon jol sikerult a nyaralas de mikor a repteren elkoszontem akkor csak sirtunk...sose hianyzott senki se annyira azelott. Nem tudtuk h a tavolsag miatt latjuk e meg egymast.

Nos, lattuk egymast es tobb mint 1,5 ev eltelt azota. Ma már házasok vagyunk. :)

2017. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
6%
Akik érezték azért lógtok itt gyakorin mert nem törődik veletek a párotok :D
2017. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
utolsonak: en kb heti egy orat toltok a faceb on es itt ez szerintem nem tul sok, a ket dolognak nem sok koze van egymashoz. mas amikor valaki minden idejet a kozossegi oldalakon tolti.
2017. dec. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

14. Kicsit sem életszerű amit írsz. De vígasztald csak magad ezzel, ha ettől könnyebben viseled a magànyodat.

Tudod, csak mert az embernek van egy pàrja, attól még nem szűnik meg ( jobb esetben) önàlló emberi lényként létezni, és nem lógnak minden pillanatban egymàs nyakàn. Létezik munkahely, hobbi, külön programok, haverok, csalàd. Csak a pàrjukban és a kapcsolatukban nem bízó emberek nem hagyjàk levegőhöz sem jutni a kedvesüket, és csüngnek a nyakàn egész nap. Ha valakinek nincs élete a pàrjàn kívül, az inkàbb szànalmas.

2017. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Amikor ilyet érzel, az minden esetben hamis. Mivel akkor találkoztok, nem ismered, nem ismerheted a másikat, tehát nem állhat rendelkezésedre semmiféle információ, ami alapján róla bármit is el tudsz mondani az alapvető szimpátián és vonzalmon kívül. Bármi több, amit ilyenkor érzel, azt nem az adott ember iránt, hanem az általad kerált és a másikba vetített ideális partner-kép iránt érzed. Persze vannak, akik ezután összejönnek és boldogok lesznek, de ez a későbbi összecsiszolódás és/vagy a puszta szerencse eredménye. Misztikus megérzések nincsenek.

A másik az, hogy senki sem eredendően a tökéletes társad. A hosszú, boldog párkapcsolat sokkal kevésbé azon műlik, hogy az elején mennyire illetek össze, mint azon, hogy hogyan tudtok folyamatosan alkalmazkodni és összedolgozni.


Plusz, sokan csak utólag mondják ezt, amikor már kiderült, hogy ő lesz az. Ez egyszerű lélektani jelenség.

2018. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%
Nálam - ahogy először megláttam a pasit -, ott volt az a bizonyos "cin". Onnantól kezdve biztos voltam benne, hogy ő lesz az igazi. El is kezdtem udvarolni neki. Ez olyan két éve volt. Nemrég megszületett a lányunk is :D 29/L
2018. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én éreztem, mielőtt még valójában találkoztunk volna. A neten levő írásait olvasva, egyfajta lelki vonzalmat. A neten kezdtünk el beszélgetni, és ez végig megmaradt. Első élő találkozásnál még nem éreztem fizikai vonzalmat egyáltalán, pár találkozás alatt alakult ki.
2018. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Amikor megláttam első gondolatom az volt, hogy ő lesz a férjem. Ìgy lett :) 13 éve vagyunk együtt.
2018. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!