Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet érezni, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érezni, ha az ember olyannal találkozik, aki az élete párja lesz? Ki érezte ezt meg közületek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez csak utólag derül ki, de érdekelne, milyen jelek utaltak arra, hogy ti később pl. férj és feleség lesztek?

Mit éreztetek ilyenkor? Nagy szexuális vonzalmat, erős szimpátiát, heves szívdobogást? Esetleg unszimpátiát?

Milyen érzés volt vele találkozni, amíg nem volt köztetek semmi?



2017. okt. 15. 09:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elso ferjemmel csak sodrodtunk a hazassagig, adta magat 10ev utan,nagyon szerettem, nagyon komolyan gondoltam a hazassagot,o sajnos 3ev utan elpalyazott egy masikkal. 1.5evvel kesobb elkezdtem vkivel neten levelezni, lattunk 1-1kepet egymasrol de kulonosebben nem fogott meg,viszont az, ahogy latta a vilagot,ahogy megfogalmazta mindezt,ahogy minden nap tudott ujat mutatni es akihez ugy ereztem jo lenne felnoni,mindez teljesen magaval ragadott.Valahogy mar 2honap ismeretseg utan jott a gondolat h o lesz a ferjem.Es 3evvel kesobb meg is kerte a kezem:) amikor eloszor talalkoztunk rogton megolelt,senki nem olelt meg meg igy elsore,de az igazi attores akkor volt amikor eloszor egyutt aludtunk (aludtunk), ugy ereztem h ezt szeretnem erezni eletem vegeig,akkor is amikor mar nyuggerek leszunk.Azon vagyunk h igy legyen:)
2018. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De jó nektek...
2018. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is pozitívan irigykedek! =)
2018. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!