Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondhatta ezt a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt a férjem? Vajon tényleg igy gondolja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan már 8 ève együtt vagyunk. Ma nagyon rossz napja volt,ideges volt,összevesztünk nagyon ès szó szót követett aztán szóba jöttek az elöttem lèvő exei. Mert unom már hogy èn mindig egy sz*r vagyok ők meg a jók voltak. Akkor mièrt nem velük van? Erre a fejemhez vágta üvöltve hogy a volt felesègèt jobban szerette mint valaha bárkit ès hogy ő volt neki az igazi. Erre elkezdtem sírni. Aztán üvöltött hogy mit sirok mert már nem szereti ès èn ne èrtsem fèlre. Eddig minden jó volt köztünk de nèha vannak ilyen napjai. Aztán máskor azt szokta mondani hogy nem gondolja komolyan amit idegesen mond es hogy en provokalom ki hogy ilyeneket mondjon. Amugy a volt felesegetol akkor valt el aamikor velem osszejott. Szoval o hagyta ott a not az meg èvekig kapalozott utana. Majd idovel fuvel faval osszefekudt. Es neha ugy erzem hogy a ferjem csak azert van velem mert az exe mar volt masokkal. Nekem o az elso es nem szereti az olyan noket akik voltak mar masokkal. Szerintetek banja hogy velem van? Nekem o az igazi. Ea most nagyon szomoru vagyok. Vajon neki tenyleg az exe volt az igazi? De akkor miert valt el?

#veszekedés #megbántás #volt felesèg
2017. okt. 30. 21:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

Pár ember, aki igazat mond: részeg, ideges, buddhista, meg én :D

Ciki, te csak a második vagy.

2017. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
56%
Jaj gyerekek, nem szabad iaig eljutni egy vita soran hogy olyat mondunk egymasnak amit megbanunk. Valoszinuleg itt is errol van szo. Olyan idegallapotba kerult hogy “bantani” akart. Sikerult is neki. Ne vedd ezt komolyan. A vita/ idegesseg nem normalis idegallapot.
2017. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Én nem jönnék össze elvált pasival soha (olyannal se akinek gyereke van), de ez most nem lényeg.


Az írásodból ugyan nem derül ki hogyan éltek, hogyan bánik veled, mennyire törődik a kapcsolatotokkal, de én ebből a kijelentéséből simán elhinném, hogy hiányzik neki a volt felesége.

Tudod, van hogy az ember csak szakítás/válás után jön rá, hogy mit vesztett és visszacsinálná az egészet.


Azért mondom, elképzelhető hogy tényleg bánja hogy vége az exével, de az is lehet hogy csak idegességében hogy hergeljen kiszaladt a száján.

Ha jó a házasságotok, érezteti veled hogy szeret, minden oké ezt a kijelentést leszámítva akkor ne aggódj.

Ha egyéb gondok is vannak, akkor lehet hogy a volt asszonya volt számára az igazi..

2017. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nèha veszekszünk de kb teljesen semleges dolgokon. Amugy minden oke koztunk. Csak neha ra jon az 5 perc es ez a vege hogy mindegyikonk mond mindent. Belemkot csak ugy.
2017. okt. 30. 21:24
 5/34 A kérdező kommentje:
Es mèg azt sem èrtem,hogy ha valaha is annyira szerette a volt felesègèt akkor minek csalta èvekig más nőkkel? Szerintem ha valakit szeretunk azt nem csaljuk meg.
2017. okt. 30. 21:26
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Aki az exeit pozitív példának hozza fel veled szemben, annak nem te vagy az igazi. Lehet ezt szépíteni, de nem érdemes.
2017. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Amúgy mi 24 orabol 24-et egyutt vagyunk mar regota mert nemzetkozi kamionos en meg vele vagyok.
2017. okt. 30. 21:28
 8/34 anonim ***** válasza:
64%

Mert a férjed csalta a feleségét?


Nagyon eltérnek a vélemények erről, de én amondo vagyok, hogy a megcsalás nem feltétlenül jár azzal hogy nem szeretem a párom..hisz ha nem szeretem, és annyira rossz vele akkor elhagyom hogy ne keserítse az életem.

Ha én titokban, rejtegetőzve csalom a párom, az azt jelenti nem akarom hogy megtudja, mert nem akarom hogy emiatt elhagyjon.


Ez nem ilyen egyszerű hogy megcsalás=nem szeretés.

2017. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

Te ennyire ráérsz, hogy 24 órából 24-es vele vagy meg kamionozgatsz vele?

Hát, akkor én nem csodálkozom, hogy visszasírja az exét.

2017. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Sokszor mondom neki hogy akkor legyen az exevel. De amugy valojaban tudom hogy mar sosem kene neki mivel az a no egy alkoholista lett es egy szal cigiert kepes barkivel lefekudni. A hazaban mar se villany se viz nincs. De mikor ilyet mond en megis feltekeny vagyok egy ilyen nore. Meg azzal jon hogy mert regen nem ilyen no volt!
2017. okt. 30. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!