Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért mondhatta ezt a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt a férjem? Vajon tényleg igy gondolja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan már 8 ève együtt vagyunk. Ma nagyon rossz napja volt,ideges volt,összevesztünk nagyon ès szó szót követett aztán szóba jöttek az elöttem lèvő exei. Mert unom már hogy èn mindig egy sz*r vagyok ők meg a jók voltak. Akkor mièrt nem velük van? Erre a fejemhez vágta üvöltve hogy a volt felesègèt jobban szerette mint valaha bárkit ès hogy ő volt neki az igazi. Erre elkezdtem sírni. Aztán üvöltött hogy mit sirok mert már nem szereti ès èn ne èrtsem fèlre. Eddig minden jó volt köztünk de nèha vannak ilyen napjai. Aztán máskor azt szokta mondani hogy nem gondolja komolyan amit idegesen mond es hogy en provokalom ki hogy ilyeneket mondjon. Amugy a volt felesegetol akkor valt el aamikor velem osszejott. Szoval o hagyta ott a not az meg èvekig kapalozott utana. Majd idovel fuvel faval osszefekudt. Es neha ugy erzem hogy a ferjem csak azert van velem mert az exe mar volt masokkal. Nekem o az elso es nem szereti az olyan noket akik voltak mar masokkal. Szerintetek banja hogy velem van? Nekem o az igazi. Ea most nagyon szomoru vagyok. Vajon neki tenyleg az exe volt az igazi? De akkor miert valt el?

#veszekedés #megbántás #volt felesèg
2017. okt. 30. 21:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki megìrta màr a kèrdèsedre a vàlaszt.

Valószìnűleg delete van belőled, a règi nő 1000 szer jobb, normàlisabb volt tőled. Hiànyzik neki, ennyi.

2017. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
87%
Zsák a foltját... 2 hülye 1 pár...
2017. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Es akkor mondd mar meg hogy miert nem vele van? Nem kenyszer velem lenni. Az a szerencsetlen meg 8 ev kihagyas utan is visszavennè. Mármint a no.
2017. okt. 30. 21:57
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton vele vagy, azt is tudnod kell, hogy mitől ilyen ideges. Van valami konkrét oka, vagy csak ilyen napja van? Könnyen lehet, hogy igaz, amit előttem írtak, hogy már elege van abból, hogy folyton vele vagy. Különösen, ha olyan típus, aki képtelen egy nő mellett hosszabb időt eltölteni úgy, hogy más nőkkel ne legyen közben kapcsolata. Sajnos vannak ilyen emberek, mindkét nemből.
2017. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
96%

Mióta vagytok együtt 24/24 órában?


Nincs saját munkád, kereseted? Tőle függsz anyagilag?

2017. okt. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

Az a baja, hogy egy kullancs vagy, nem feleség.

A volt felesége mellett elég szabad volt ahhoz is, hogy mással is dugjon. Neki ez IS hiányzik.

Te meg nem mered egy pillanatra se elengedni a farkát, mert tudod, hogy abban a pillanatban becsúszik valakinek. Ezért mész vele. Nincs ott annyi papírmunka, vezetésben nem vagy segítség, csak tudod, hogy ha valaki qurvázik, akkor az a kamionos.;)

Őszintén: hova mennél, ha kidob? Nincs munkád, nincs semmid. Látod, ezért van még veled: az az áldott jó szíve.

2017. okt. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem o az elso es nem szereti az olyan noket akik voltak mar masokkal." Az a mondat azért sokat elmond róla. Szerintem magából kiindulva, hogy képes bárkivel félre kúrni ezt nézi ki a másikból is. És ezért tart kontroll alatt egy nőt, hogy a a nő meg legyen szűz mikor elveszi. Azért ez durva. Szerintem a kérdező párja akarja, hogy vele legyen mindig, ne legyen saját élte, munkája, barátai, hobbija stb. A pasi kontrollálni is akarja, a kérdező meg hagyja is, sőt még örül is neki. Ráadásul ezt úgy fogja fel a Kérdező, hogy milyen kedves, ragaszkodó pasija van aki Őt annyira szereti. Pedig csak birtokolni akarja. Tapasztalatlan kislányt vett el, pont ezért. A baj ott van, ha egy nő ennyire alárendeli magát a férfinak, akkor az a férfi soha nem fogja tisztelni és minél jobban meg akar felelni a pasinak, annál jobban ilyeneket fog majd oda vágni a kérdezőhöz a férje. Gyanítom nem is az első vagy a második eset volt és csak durvulni fog. A másik, gondolom még a kérdező kért aztán bocsánatot a végén. Szerintem sajnos még pár ilyen veszekedés és pofon is csattani fog. És majd még a férj fogja kidobni a kérdezőt, Ő meg nem érti miért. De ne legyen igazam.
2017. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, én nem jönnék össze egy idegbeteg emberrel, aki random elkezd velem üvölteni.
2017. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy lényegében két perce nincs nélküled?


Azért ezt hogy gondoltátok? Őszintén... okés, hogy együtt éltek, stb, de ez mindenhogyan nagyon gáz.


Én is megőrülnék, ha a férjem állandóan a nyakamon lógna, fél perc nyugtot nem hagyva.

2017. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért kerül folyamatosan szóba az ex? Egy kapcsolat, főleg egy házasság - TISZTA LAP. Ki hozza fel a veszekedések alkalmával?


Amennyiben pusztán a másik sertése a cél, akkor tényleg el kellene gondolkodni, hogy miért. Akit szeretek, azt nem bántom ,főleg nem szánt szándékkal.

2017. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!