Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom, hogy jól döntök e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy jól döntök e?

Figyelt kérdés
Férjem munkahelyére jött egy nála 20 évvel fiatalabb nő 2 éve. Akkor pár hónap után feltűnt, hogy sokkal többet telefonozik. Viberen kezdtek el üzengetni egymásnak, majd elkezdte törölni az üzenetváltásokat. Ekkor szóltam neki, hogy ez engem zavar és nem szeretném, ha levelezne vele. Most két év után kiderült, hogy azóta is vibereznek és beszélgetnek. Láttam egy üzenetváltást, amiben a férjem azt írta Neki, hogy ha a csajnak bejönne a férjem, akkor már rég együtt lennének. A férjemnél rákérdeztem, hogy beszélget e még a csajjal. Szemrebbenés nélkül azt mondta, hogy nem. Nem tartja vele a kapcsolatot. Megmondtam Neki hogy válni szeretnék, mert én már nem bízom benne. Szerintetek is válóok ez?
2018. jan. 30. 23:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen.
2018. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%

Nem, nem váló ok.

Én a helyedben sajnálnám az ilyen pasit..

De tartsd magad annyira, hogy nem foglalkozol vele. Az nem baj, hogy tudattad vele, hogy tudsz róla.

De ennyi, ne hergeld bele magad.

2018. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Vagy, akár együtt maradhatsz egy oylan emberrel, aki szemrebbenés nélkül hazudik neked (okkal) :D, ahogy ketteske tanácsolja, és élheted az életed, mint egy h*lye.

Egy életed van, te döntsd el, mennyi időt szánsz még ebből, hogy hülyének néznek, és átbaxnak. Te döntsd el, mennyit érsz. De én páros lábbal rúgnám ki, hazudik, titkolódzik, ezen nem kell osztani, szorozni.

2018. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
A ti házasságotok már nem bizalmi kapcsolat, akkor van értelme így? Mint férfi mondom, hogy nem véletlen hogy hazudozik.
2018. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ő szerinte ez nem megcsalás. Csak beszélgettek. Amikor megkérdeztem, hogy akkor miért kellet törölni, azt válaszolta, hogy úgy gondolta amiről nem tudok az nem fáj. Ettől a választól durrant el az agyam és mondtam, hogy akkor inkább váljunk.
2018. jan. 31. 00:18
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

És abban 100% bízol, hogy ebben nem hazudott?

Jól mondták. Ami nem bizalmi kapcsolat, annak értelme nincsen. Mindegy h házasság v csak párkapcsolat.

2018. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan... Amiről nem tudsz, az nem fàj... És még kitudja, h miről nem tudsz..
2018. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ugy gondolta, hogy a szexchat pl nála "önbizalomerősítés" , ergo nem megcsalás....szexrandin nőt keresni se az, a tarskereson nokkel ismerkedni meg csak azert szokott, mert sok az ertekes ember.... Aztan egyszer beleuntam (igaz fizikailag is megcsalt), akkor otthagytam es elegge meglepodott. Mondvan nem csinalt semmit.... azt, hogy ezekkel vkit megalazunk, fel se fogja.

En otthagynam a ffit.

2018. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye te se gondolod komolyan hogy 2 év alatt nem történt köztük semmi.De ha mégsem,az még rosszabb,hogy 2 éve fűzi a csajt.
2018. jan. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Én abban hiszek, hogy a házasságokat meg kell menteni. Összekötöttétek az életeteket, mert szeretitek egymàst.

Azt hiszem, hogy nem mindig 50-50%ot tud beleadni az ember a házasságba. Ha én valamilyen személyes válságba kerülnék, ami miatt hülyén viselkednék, akkor szeretném, ha a férjem kirángatna belőle és nem hagyna ott. Cserébe ezt vállalom én is mert felelősek vagyunk egymásért. Megigértük.

A jóban rosszban részből ez, ami most van, ez a rossz. És meg lehet menteni. Ne add fel anélkül, hogy megpróbálnád. Biztos te is hiszel a házasságban, különben nem mentél volna férjhez.

2018. jan. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!