Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Jól döntök?

Figyelt kérdés
Van barátom 1,5 éve. Az utóbbi hetekben/hónapban nem jöttünk ki túl jól, és rájöttem hogy nekem ez így nem megy. Kértem tőle egy kis szünetet de ő ezt nem tudja elfogadni. A barátom megismerése előtt tetszett nekem egy fiú, aki most újra tetszik, és már olyan szinten hogy képes lennék elhagyni a barátomat érte. Csak az a baj hogy egy baráti társaságba tartoznak/tartozunk. Mit tegyek? 18/L
2017. márc. 16. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Rossz témakörben tetted fel a kérdésedet. A tini kategóriában tedd fel a kérdésedet, mert oda való.
2017. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Most gondolhatod, fordítva neked hogy esne, nemcsak hogy elhagy a párod, ráadásul a baráti társaságból jön össze valakivel, lenne közös program az milyen kellemetlen lenne... Ő meg hülye lenne otthon maradni, lehet leinná magát és kötözködne, amúgy teljesen jogosan.

Megoldás ha elhagyod és összejössz ezzel a sráccal, kerülitek a közös programot ezzel a baráti társasággal. Mert ha ott lenne a mostani párod, biztos nagyon kemény ku*rvaanyázások lennének és valószínűleg verekedés is...


Ennyire azért ne basszunk ki senkivel szerintem!! Valamit valamiért, mindent azért nem lehet

2017. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, jól döntesz, a srác találhat egy érettebb lányt helyetted!


Tudod, egy felnőtt, komoly párkapcsolat nem úgy működik, hogy téged valami zavar, elvagy így, aztán meg szakítasz. Ha szereted a másikat, akkor higgadtan megbeszéled vele, hogy Józsi, engem ez és ez bánt, beszéljük meg, változtassunk rajta. Ha változtat, tök jó, mindenki happy, ha nem, akkor érdemes szakítani.

2017. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És?

A barátaid majd megértik, vagy elhagyd azt a társaságot.


Szünet? Ugye csak viccelsz, ráadásul máris félremennél egy másik farokért.

Hajrá, de légy normális, és előtte szakíts a pároddal.

2017. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, már értem, ebben az esetben természetesen NEM mentek abba a társaságba többet, kettesben legalábbis.
2017. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak már annyi, szünet a suliban van. Szakíts.

Aztán majd meglátod.

2017. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!