Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem létezik boldog házasság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem létezik boldog házasság? Csak előtte szép az élet?

Figyelt kérdés

Régen boldog voltam. Éltem az életet. Volt hobbim, tanultam, fiúztam. Később meguntam a laza és érzelemmentes szexkapcsolatokat, elkezdtem dolgozni. Ott megismertem a férjem. Teljesen elvarázsolt, össze is házasodtunk. Azóta is mindenben mellettem áll. Fél éve született meg a kisfiunk. Én viszont nem vagyok boldog. Régen élveztem az életet a férjemmel, már nem. Szerettem volna gyereket, de nem fiút. Szerettem a munkámat, de ha most dolgoznék is, akkor se tudnám élvezni. Azt hittem az újdonság hiányzik és lefeküdtem mással, ami jól esett, de már bánom, nem vagyok boldog. Nem érzem úgy, hogy a jó irányba haladok, de nincs más irány. Sokat sírok, a férjem elől titkolok. A gyerekbek igyekszem mindent megadni, de lehet ő is érzi rajtam a feszültséget. Legszívesebben meghalnék, de önző lenne ezzel szétrombolnom a családomat.

26N



2018. febr. 18. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, nem olvastam a valaszokat, lehet, h volt mar: SZULES UTANI DEPRESSZIORA utalnak a leirtak! Semmi koze a hazassaghoz. Ilyenkor a hormonok jatszanak a nokkel. Nagyon komolyan kell venni, mert komoly betegseg, de nagyon jo esellyel kijossz belole. Sokan azt mondjak erre, h "jódógába' mar azt se tudja, min hisztizzen" - na az ilyenekre ne hallgass. Ha valoban szules utani depressziod van, tamogato, szereto kornyezet kell, sok pihenes es kikapcsolodas - na ez baba mellett nehez, ezert kell a tamogato kornyezet. Sport, hobbi szinten nagyon sokat tud segiteni. Ha mindez nem megoldhato, vagy nem eleg, irany a pszichologus.

Remelem, hamarosan ujra elvezni fogod az eleted es a (bizonyara) tunderi kisfiadnak is fogsz tudni orulni!

Vedd komolyan ezeket a jeleket!

2018. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy "nem vagy jo anya", "nem vagy jo feleseg", "mindened megvan, mit picsogsz", nagyon rossz hozzaallas. A szules utani depresszioban szenvedo not csak meg melyebbre loki a lejton. Ne rugjunk mar bele a foldon fekvo emberbe, legyszi, kedves elozoek :(

Nekem is volt szules utani depressziom (vagy ahhoz hasonlo korsagom), es higgyetek el, a tamadas egyaltalan nem hasznal. Nem tudja, legalabbis onerobol nem tudja "osszeszedni magat" es "felnoni a feladathoz". Tudom, szornyu dolgokat csinal egy ilyen bajban szenvedo anya, ep esszel folfogni sem lehet. De ilyenkor nem igazan tudunk ep esszel gondolkodni. Van, aki ilyenkor bantalmazza a gyereket - na az mar azert szerintem sem bocsanatos bun, bar nem szeretek itelkezni.

2018. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De létezik boldog házasság, csak a tiéd nem az. Tudod ezért tenni is kell.


Mondtam volna, hogy talán szülés utáni depressziód van, de aztán megláttam, hogy unalmadban és a nagy önsajnálatban lefeküdtél mással.

Ennek fényében azt mondom, hogy szimplán csak unatkoztál, nem volt mit csinálni, hát félrekeféltél miközben nagyon sajnálod magad és ezek után kifogásokat keresel.


Tudod a megcsalás egy tudatos döntés. Azon kívül, hogy szegény férjeddel gerinctelenül viselkedtél, nincs semmi bajod. A családodat abban a pillanatban szétromboltad, hogy széttetted a lábad másik pasinak, csak ezt a férjed még nem tudja. Meséld el neki, biztosan tudni fogja a megoldást a problémára . Válás, ha van esze.

2018. febr. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Beszélj a férjeddel őszintén és leressetek fel egy pszichológust mielőtt nagy vaj lesz!!!!!
2018. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Természetesen nem "nagy vaj"-t, hanem nagy bajt akartam írni.
2018. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!